Filtruj wiadomości

Finalista z Elektryka

Bartosz Wnuk, uczeń czwartej klasy technikum teleinformatycznego w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego, został finalistą XLVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu zorganizował kolejne zawody dla szkół z powiatu mieleckiego. Młodzież tym razem zmierzyła się w piłce ręcznej.

Mieleckie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego oddali cześć bohaterom podziemia niepodległościowego – w ramach obchodzonego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

O kobietach w biznesie podczas konferencji

Prezydent Miasta Mielca i Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. zapraszają na konferencję „Kobieta w biznesie”.

Boks w Wadowicach. [FOTORELACJA]

W miniony weekend pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim. Zobacz fotorelację.

100 specjalistów w jednym miejscu

Blisko 100 specjalistów z 27 poradni psychologiczno-pedagogicznych z województwa podkarpackiego wzięło udział w Wojewódzkiej Konferencji Szkoleniowej, jaka odbyła się dziś, 28 lutego, w Mielcu.

Sukces organizacyjny podczas gali bokserskiej w Wadowicach Górnych

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka w dniach 24-25 lutego w gminie Wadowice Górne odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim.

Bezpłatne badania mammograficzne

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.

Razem po zdrowy styl życia

Mieleckie starostwo zacieśnia współpracę z PAKS’em. Już wkrótce wspólne działania promujące zdrowy, aktywny styl życia.

Stopnie alarmowe przedłużone do 29 lutego

Prezes Rady Ministrów podpisał zarządzenia w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dwóch stopni alarmowych: BRAVO oraz CHARLIE-CRP.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzić będziemy Narodowy Dzień Pamięci Wyklętych. Z tej okazji w Mielcu zaplanowano szereg wydarzeń patriotycznych i sportowych

24.02.2023

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej

Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim była gospodarzem finału Powiatowych Igrzysk Dzieci (kl. VI i mł.) w piłce ręcznej. Które drużyny okazały się liderami rozgrywek?