„Rodzinnie u Ducha” – zapraszamy na festyn!

Przy Parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu w niedzielę, 17 czerwca, odbędzie się Festyn Parafialny „Rodzinnie u Ducha”. Wydarzenie objął swoim honorowym patronatem Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

„Powitanie Lata” na sportowo. Zgłoś swój udział w konkurencjach!

Mecz piłki nożnej dla ojców z dziećmi oraz zawody na plenerowej siłowni – to tylko niektóre z atrakcji, które czekać będą na Was na „Powitaniu Lata”. Zachęcamy do udziału w konkurencjach. Na uczestników czekają nagrody.

Zapraszamy na otwarcie nowej sali obrad i XLIII sesję Rady Powiatu Mieleckiego

Radni po raz pierwszy będą obradować w nowej Sali Obrad w budynku Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6. Na godz. 9:00 zaplanowano jej oficjalne otwarcie, a na godz. 9:30 - początek sesji.

05.06.2018

Mieleckie starostwo zaprasza na Powiatowe Powitanie Lata

To będzie jedna z największych imprez plenerowych w regionie. 23 czerwca na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu zagrają: LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi.

04.06.2018

Festiwal Nauki i Techniki rusza już w czwartek!

Pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki. Wydarzenie wystartuje w czwartek, 7 czerwca i potrwa do soboty, 9 czerwca.

Żołnierze złożą przysięgę w Mielcu

W obecności rodzin, przedstawicieli samorządu lokalnego, kombatantów oraz mieszkańców, słowa przysięgi wypowie 99 żołnierzy. Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 27 maja, na Placu Armii Krajowej.

Powiatowe Powitanie Lata już za miesiąc!

Dokładnie miesiąc pozostał do największej imprezy plenerowej tego sezonu. 23 czerwca na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu zagrają: LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi.

Zapraszamy na IX Mielecki Festiwal Nauki i Techniki!

30.04.2018

227. rocznica uchwalenia Konstytucji. Zapraszamy do udziału w obchodach

Przed nami tradycyjne obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Ich organizatorami są: Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.