Trwa konferencja poświęcona finansom samorządów terytorialnych

„Skuteczność działania a problem zadłużenia jednostek samorządu terytorialnego” – to tytuł konferencji naukowej współorganizowanej przez Wydział Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Regionalną Izbę Obrachunkową w Rzeszowie.

11.06.2018

Samorządowcy świętowali w Rzeszowie

W stolicy Podkarpacia samorządowcy z całego regionu świętowali Dzień Samorządu Terytorialnego. Spotkanie stało się okazją do podsumowania samorządowej działalności, a także wręczenia licznych odznaczeń i nagród.

28.05.2018

Święto Samorządu Terytorialnego w Pałacu Prezydenckim

Mieleccy samorządowcy wzięli udział w spotkaniu z Prezydentem RP Andrzejem Dudą zorganizowanym z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Krajowe obchody święta przypadły na piątek, 25 maja.

25 maja kolejne obrady Rady Powiatu Mieleckiego

W piątek, 25 maja, odbędzie się kolejna sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Obrady wystartują o godz. 9:00 w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania.

Radni powiatowi obradowali na nadzwyczajnej sesji

Dziś (14 maja) w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania odbyły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Mieleckiego.

W poniedziałek nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Mieleckiego

O godzinie 15:00 w poniedziałek, 14 maja, rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Przedstawiamy porządek obrad.

22.03.2018

Za nami kolejna sesja. O czym obradowali radni?

W środę, 22 marca, w CKPiDN w Mielcu odbyła się 40. sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Przedstawiamy najważniejsze tematy, o których rozmawiali radni.

14.03.2018

Kolejna sesja Rady Powiatu Mieleckiego już 22 marca

Na czwartek, 22 marca, zaplanowano kolejne obrady Rady Powiatu Mieleckiego. Przedstawiamy ich szczegółowy program.

Trwa konwent Powiatów Województwa Podkarpackiego

O Podkarpackim Systemie Informacji Przestrzennej i służbie zdrowia rozmawiają dziś przedstawiciele powiatów z naszego województwa.