12.06.2018

Ministerstwo Cyfryzacji informuje o awarii systemów

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że dziś od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP.

12.06.2018

Ważna informacja dla klientów

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru informuje, że w dniu 19.06.2018 roku (wtorek) w godz. 7.30 - 10.00 nastąpi okresowy brak możliwości obsługi klienta w zakresie zakupu wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków oraz kopii map.

29.05.2018

Informacja Starosty Powiatu Mieleckiego

Starosta Powiatu Mieleckiego informuje o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla gminy Przecław, powiat mielecki, województwo podkarpackie.

Informacja Starosty Powiatu Mieleckiego

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Mielcu informuje o zakończeniu modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębu ewidencyjnego w miastach Przecław i Radomyśl Wielki.

25.01.2018

Zmiana godzin pracy w dwóch wydziałach

Zobacz, gdzie obowiązują skrócone godziny pracy.

25.01.2018

Komunikat dotyczący stowarzyszeń zwykłych

Stowarzyszenia zobowiązane są dokonać wpisu do ewidencji.