Filtruj wiadomości

Sukces uczniów Ekonomika

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu wywalczyli tytuł Wicemistrza Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich w ogólnopolskim konkursie skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych.

14.06.2021

Dziękujemy za wizytę wyjątkowego gościa!

Młody Amerykanin przebywający w Polsce na wymianie w ramach programu „AFS Intercultural Programs” odwiedził dziś Starostwo Powiatowe w Mielcu.

14.06.2021

Wirtualne spotkania ERSMUS + w ZSB

Uczniowie i nauczyciele ZSB Mielec ukończyli kolejny międzynarodowy projekt europejski w ramach Akcji 2 programu Erasmus+ Edukacja szkolna – „From Columbus to Atlantis”.

Mamy wicemistrza Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich!

W dniach 08.06 – 09.06. 2021 r. odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Mistrzostw Menedżerskich. Organizatorem konkursu była Fundacja Revas.

Zespół Szkół Budowlanych z patronatem

7 czerwca 2021r. Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uzyskał patronat firmy Greinplast sp. z o.o., która jest jedną z najprężniej działających firm chemii budowlanej.

Pastisze w wykonaniu uczniów klas architektonicznych

Uczniowie wszystkich klas architektonicznych wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie „Pastisz w sztuce”. Ich zadaniem było wykonać zdjęcie, odwzorowujące dany obraz.

32 uczniów zdobyło „Zawody Przyszłości”

32 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu ukończyło kształcenie na kierunkach: mechanik monter maszyn i urządzeń (18 osób) oraz technik mechanik lotniczy (14 osób).

Międzynarodowe spotkania online

24 uczniów ZSB i 24 uczniów szkoły IIS Alfonso de Liquori w Sant Agata de Goti we Włoszech odbyło trzy spotkania w ramach projektu Erasmus+ „From Columbus to Atlantis”.

Sukces absolwentki Ekonomika

Tegoroczna absolwentka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym.

07.05.2021

Ruszyły XVI Targi Eukacyjne

Zapraszamy do udziału w XVI Targach Edukacyjnych, których pomysłodawcą i organizatorem od 16 lat jest Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu przy wsparciu Stowarzyszenia „Ekonomik.Mielec”.

04.05.2021

Trzymamy kciuki za maturzystów!

Dziś (4 maja) ruszają tegoroczne egzaminy dla absolwentów liceów i techników. W imieniu władz samorządowych przekazujemy maturzystom najserdeczniejsze życzenia!

Finalistka z Ekonomika

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu wzięli udział w VI Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.