Filtruj wiadomości

Razem łatwiej

Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego podsumowało dobiegającą końca swoją 4 kadencję.

31 października starostwo będzie nieczynne

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6 oraz Wydział Komunikacji przy ul. Sękowskiego 2B w dniu 31 października (poniedziałek) będą nieczynne.

Radni pomogą szpitalowi

Jest zgoda Rady Powiatu Mieleckiego na dodatkowe zabezpieczenie dla szpitalnego kredytu. Radni, po burzliwej momentami dyskusji, wyrazili zgodę na zastaw hipoteczny kredytu, którym ma być budynek Przychodni Nr 4.

Barwy Mojej Ojczyzny już po raz dwunasty

W przyszłym tygodniu już po raz dwunasty odbędzie się Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki Barwy Mojej Ojczyzny. Wydarzenie zostanie współfinansuje Powiat Mielecki.

Talenty plastyczne nagrodzone!

Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła i Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu mł. insp. Grzegorz Bajda nagrodzili dziś zwycięzców powiatowego szczebla konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje”.

I Forum Academicum

O języku i kulturze dyskutowali dziś uczestnicy pierwszego w historii Forum Academicum zorganizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu.

Rusza nabór zgłoszeń do konkursu "Nasz Zabytek"

Mieszkasz na Podkarpaciu? Interesujesz się lokalną historią, kulturą, ochroną zabytków? Weź udział w konkursie Nasz Zabytek. Nabór zgłoszeń potrwa 4 tygodnie - od 3 października do 1 listopada 2022 r.

Zaśpiewajmy razem 11 listopada!

Biuro Programu "Niepodległa" zachęca do wspólnego śpiewania hymnu w Narodowe Święto Niepodległości w ramach akcji „Niepodległa do Hymnu”.

Święto podkarpackich ratowników

Święto Ratownictwa Medycznego hucznie obchodzone w Mielcu stało się okazją do przypomnienia, jak ważna jest rola pogotowia ratunkowego w życiu społeczności i jak wysoka jakość usług medycznych wpływa na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Znaleziono telefon!

Biuro Rzeczy Znalezionych mieszczące się w Starostwie Powiatowym w Mielcu informuje, że w jego depozycie znajduje się telefon marki Redmi.

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Z okazji dzisiejszego święta, w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, składamy najlepsze życzenia wszystkim Dyrektorom, Pedagogom, Nauczycielom i Pracownikom placówek oświatowych.

Dziś święto ratowników medycznych!

13 października tradycyjnie obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji, w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, składamy serdeczne życzenia Pracownikom Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.