MARR zaprasza na kolejne szkolenie

08.09.2023 Kategoria: Informacje

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. i Ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapraszają na szkolenie:

„Włączenie energii do celów zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa – praktyczna implementacja wymagań”

KIEDY?

ŚRODA, 27 września godz. 09:00-14:00.

GDZIE?

Inkubator Nowych Technologii IN-TECH 1, ul. Wojska Polskiego 9 – Mielec

EKSPERCI:

Anna Cyma – dyrektor sprzedaży EnMS, specjalistka ds. programu bezzwrotnych dofinansowań dla przedsiębiorstw z branży energetyki cieplnej oraz paliwowej.

Elżbieta Kawik – specjalistka ds. technicznych oraz ochrony środowiska EnMS Polska, specjalizuje się sporządzaniem audytów energetycznych, operatów środowiskowych oraz analizą śladu węglowego dla przedsiębiorstw.

Marcin Trojnacki – pomysłodawca i współzałożyciel spółek z Grupy EnMS, trener biznesu w zakresie poprawy efektywności energetycznej i efektywnej gospodarki energetycznej w przedsiębiorstwach.

Sławomir Różycki – autoryzowany auditor systemów certyfikacji biopaliw – KZR INiG, certyfikowany auditor wewnętrzny wg normy AS/EN 9100 rev. D, Part 21, Part 147, Part M, Part 145, asystent jakości i auditor wewnętrzny systemu jakości zgodnego z ISO 9001 oraz auditor wewnętrzny systemu ISO 14001.

REJESTRACJA: Szkolenie - włączanie energii do celów zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa (google.com)

Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonać również telefonicznie pod numerem telefonu: 17 860 57 45

LICZBA MIEJSC NA SZKOLENIE OGRANICZONA!!

REKRUTACJA TRWA DO 25.09.2023 R.