Filtruj wiadomości

25 maja kolejne obrady Rady Powiatu Mieleckiego

W piątek, 25 maja, odbędzie się kolejna sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Obrady wystartują o godz. 9:00 w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania.

Radni powiatowi obradowali na nadzwyczajnej sesji

Dziś (14 maja) w Regionalnym Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii Wytwarzania odbyły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Mieleckiego.

Wicepremier Beata Szydło z wizytą w Mielcu

Wicepremier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami Mielca. Udział w wydarzeniu wzięli również przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego.

W poniedziałek nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Mieleckiego

O godzinie 15:00 w poniedziałek, 14 maja, rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Przedstawiamy porządek obrad.

„Policjant, który mi pomógł”. Zgłoś swojego kandydata do plebiscytu!

Trwa XI edycja plebiscytu „Policjant, który mi pomógł”. Nagrodzeni zostaną policjanci, którzy z profesjonalizmem i empatią pomagają osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie.

09.05.2018

Podziękowania, życzenia i awanse zawodowe dla strażaków

Jak co roku strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu wzięli udział w uroczystościach swojego święta. Tradycyjnie spotkanie stało się okazją do podziękowania za strażacką działalność, złożenia życzeń i wręczenia awansów.

09.05.2018

Stowarzyszenia zwykłe – ostatni dzwonek na dokonanie zmian!

Stowarzyszenia zwykłe założone przed 20 maja 2016 roku są obowiązane dokonać wpisu do nowej ewidencji stowarzyszeń zwykłych do dnia 20 maja 2018 roku. Brak wpisu skutkuje rozwiązaniem stowarzyszenia zwykłego z mocy prawa.

Przedszkolaki z wizytą w Starostwie

W środę 9 maja dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Mielcu wraz z opiekunkami odwiedziły Starostwo Powiatowe.

Wojków: kolejne gminne obchody Święta Strażaka

Strażacy z gminy Padew Narodowa spotkali się na kolejnych obchodach Dnia Strażaka. Uroczystości odbyły się w niedzielę, 6 maja w Wojkowie.

04.05.2018

Będą zwalczać populację osnui gwieździstej

Starosta Powiatu Mieleckiego informuje, że wydał zarządzenie zobowiązujące Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska do przeprowadzenia zabiegów zwalczających populację osnui gwieździstej.

227 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Władze samorządu powiatowego wzięły udział w uroczystym przemarszu towarzyszącym obchodom Święta Konstytucji 3 Maja.

Święto Strażaka 2018. Najlepsze zyczenia dla mundurowych

4 maja tradycyjnie obchodzimy Święto Strażaka. Z tej okazji pragniemy podziękować mundurowym za ich służbę oraz złożyć im najlepsze życzenia.