Filtruj wiadomości

MARR S.A. zaprasza na Mielecką Szkołę Starupów

Chcesz mieć swój własny biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w Mieleckiej Szkole Startupów, która odbędzie się w dniach 12-13 grudnia i 19-20 grudnia br.

Seniorze – spotkajmy się w sieci!

W ramach programu „Bankowcy dla edukacji” seniorzy mogą lepiej poznać internet i nauczyć się jak bezpiecznie z niego korzystać. To ważne szczególnie teraz, kiedy większość czasu spędzają w domach.

Zarząd Powiatu ocenia pierwszy rok pracy dyrektora pogotowia

Jego wysokie kwalifikacje były udokumentowane stosownymi zaświadczeniami podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Liczyliśmy, że jego wiedza, doświadczenie medyczne potwierdzą się w praktycznym działaniu.

Plan inwestycji powiatu na 2021 rok [LISTA]

Około 20 zadań inwestycyjnych znalazło się w projekcie budżetu powiatu mieleckiego na 2021 rok. Co w nadchodzącym roku planuje zrealizować samorząd powiatowy?

365 dni dyrektora Gałuszki

W dniu dzisiejszym dyrektor mieleckiego pogotowia zaprosił mieleckie media na konferencję prasową na której podsumował swój pierwszy rok pracy. W konferencji wziął udział Starosta Stanisław Lonczak oraz Wicestarosta Andrzej Bryła.

7 grudnia sesja nadzwyczajna

W dniu 7 grudnia 2020 r. o godz. 9.00 w formie hybrydowej odbędzie się XXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu Mieleckiego.

Obwodnica Mielca coraz bliżej

Rozstrzygnięto przetarg na nowy odcinek drogi wojewódzkiej 984 z Piątkowca do Rzędzianowic. Samorządowcy z Powiatu Mieleckiego spotkali się z marszałkiem, aby omówić wspólne finansowanie wkładu własnego.

Uzyskaj do 80% dofinansowania!

MARR S.A. ogłasza nabór do projektu pod nazwą „Twój kierunek rozwoju – Finansowanie usług rozwojowych w subregionie tarnobrzeskim".

Rozdajemy kalendarze książkowe

Dziś (1 grudnia) na profilu Powiatu Mieleckiego na Facebooku ogłosimy zabawę, w której do wygrania będą trzy zestawy gadżetów promocyjnych.

Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku

Prowadzona od kilku lat przez Fundacja PlasticsEurope Polska kampania edukacyjno-społeczna pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku” przypomina o szkodliwości spalania odpadów w piecach, przydomowych kotłowniach i na wolnym powietrzu.

Trwają zapisy do Szkolnej Ligi Gamingowej

Fundacja Klub Młodych Liderów, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Mielcu, a także Urzędem Miejskim w Mielcu organizuje największy w naszym regionie międzyszkolny turniej gier komputerowych pod nazwą „Szkolna Liga Gamingowa”.

Krwiodawcy, dziękujemy Wam!

Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża obchodzone są rokrocznie już od 1972 roku, w dniach od 22 do 26 listopada.