Filtruj wiadomości

Dziś świętują sołtysi!

Z okazji przypadającego na dziś Dnia Sołtysa - gospodarza i opiekuna wsi - w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego składamy serdeczne wyrazy szacunku i uznania wszystkim Paniom i Panom Sołtysom oraz Członkom Rad Sołeckich.

Zdrowia i pomyślności dla Panów!

10 marca świętujemy Dzień Mężczyzn. To idealna okazja, by przekazać Panom najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.

Szczepienia dla Grupy 0 wznowione

Mielecki szpital wznowił szczepienia Grupy 0 pierwszą dawką szczepionki Astra Zeneca. Na szczepienie już można się zapisywać!

08.03.2021

Wszystkiego dobrego, drogie Panie!

Dziś Dzień Kobiet. W imieniu władz samorządowych składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkankom powiatu mieleckiego.

Poszukiwani właściciele przedmiotów!

Zgubiłeś telefon komórkowy, portfel lub sportową opaskę? Być może Twoja zguba znajduje się w depozycie Biura Rzeczy Znalezionych w mieleckim starostwie.

MARR wznawia nabór wniosków o pożyczkę płynnościową

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S. A. wznawia nabór wniosków o pożyczkę płynnościową POIR dla województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Masz sprawę dot. prawa jazdy? W czwartek inne godziny obsługi

W związku z planowanym remontem obsługa klientów w dziale praw jazdy w czwartek, 4 marca, odbywać się będzie w skróconych godzinach: od 7:30 do 12:30.

Szpital przerywa szczepienia

Mielecki szpital specjalistyczny w poniedziałek, 1 marca, poinformował o przerwaniu szczepień szczepionką Pfizer.

Darmowa mammografia w Wadowicach Górnych

4 marca w Wadowicach Górnych odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Zachęcamy do rejestracji.

Dziękujemy za głosy oddane na lipę!

28 lutego zakończyło się głosowanie w plebiscycie Europejskie Drzewo Roku. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli polską kandydatkę do tego tytułu.

Ku czci Żołnierzy Wyklętych

Dziś Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Cześć bohaterom podziemia niepodległościowego oddali wspólnie przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta.

Monitoring rzek w powiecie mieleckim

W dniu dzisiejszym tj. 26 lutego 2021 roku przeprowadzono monitoring stanu wód w rzekach na terenie powiatu mieleckiego.