Filtruj wiadomości

Inwestycje

W gminie Borowa oddano nowe chodniki

Zakończyła się realizacja inwestycji w ciągu drogi powiatowej Nr 1 151R relacji Górki - Czermin – Rzędzianowice w zakresie budowy chodników na dwóch odcinkach. Współfinansowały ją: samorząd powiatowy i gminny.

Ogłoszenie

W związku z ogłoszonym otwartym konkursem ofert na zlecenie przez Powiat Mielecki w 2022 r., w trybie powierzenia realizacji zadań z zakresu wsparcia zawodowego Uczestników projektu pn. "Program aktywizacji społeczno-zawodowej w Powiecie (...)

Otwarty konkurs ofert

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na zlecenie przez Powiat Mielecki w 2022 r., w trybie powierzenia realizacji zadania z zakresu wsparcia zawodowego Uczestników Projektu.

Komunikat dla organizacji pozarządowych

W związku z aktualizacją Rejestru Organizacji Pozarządowych na terenie Powiatu Mieleckiego organizacje pozarządowe proszone są o wypełnienie ankiety.

Starosta wśród uhonorowanych

W sobotę Radomyśl Wielki świętował 30-lecie odrodzonego samorządu terytorialnego. Z tej okazji osiem osób, w tym starosta mielecki Stanisław Lonczak, uhonorowanych zostało medalami „Za zasługi dla miasta i gminy Radomyśl Wielki”.

Betlejemskie Światło Pokoju w starostwie

Mieleccy harcerze przekazali dziś na ręce starosty Stanisława Lonczaka Betlejemskie Światło Pokoju. Dziękujemy za tę miłą przedświąteczną wizytę!

Życzymy Wam radosnych Świąt!

W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego pragniemy przekazać serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Uwaga stowarzyszenia i fundacje!

Starosta Mielecki uprzejmie informuje, iż organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Mieleckiego zobligowane są do zapoznania z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

W Wigilię starostwo będzie nieczynne

W związku z przypadającym w sobotę w dniu 25 grudnia 2021 r. świętem, dzień 24 grudnia 2021 r. będzie dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Mielcu.

Inwestycje

Ulica Wenecka w Przecławiu już gotowa

Zakończyła się realizacja inwestycji w ciągu drogi powiatowej Nr 1 168R relacji Przecław – Rydzów. Jej wartość wyniosła ponad 800 tys. złotych. Współfinansowały ją: samorząd powiatowy i gminny.

Szkolne inwestycje na finiszu

Wirtualna strzelnica jest nowością w ofercie ZS im. prof. Groszkowskiego. W „Ekonomiku” z kolei zakończył się remont zabytkowego dachu. Obie te inwestycje zrealizował Powiat Mielecki.

Wyjazdowe posiedzenie Komisji Infrastruktury

W dniu wczorajszym odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Infrastruktury w którym uczestniczył również Starosta Stanisław Lonczak. Członkowie Komisji odwiedzili Gminę Gawłuszowice, Padew Narodowa oraz Tuszów Narodowy.