Filtruj wiadomości

Turniej Piłki Ręcznej pod patronatem starosty

W dniach 04-06 listopada odbył się IV Niepodległościowy Młodzieżowy Turniej Piłki Ręcznej pod Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego. Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Stal Mielec.

Nasz Patronat: Dyktando Niepodległościowe

II Liceum Ogólnokształcące już po raz kolejny będzie organizatorem Dyktanda Niepodległościowego. Wydarzeniu patronuje starosta mielecki Stanisław Lonczak.

W Mielcu wystartowały mistrzostwa Polski w boksie!

Pod honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka w Mielcu dziś przed południem wystartowały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Boksie Olimpijskim.

Rekordowe Powiatowe Biegi Przełajowe

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu był organizatorem indywidualno-drużynowych Powiatowych Biegów Przełajowych pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Niepodległościowy turniej piłki ręcznej

W dniach 04-06 listopada odbędzie IV Niepodległościowy Turniej Piłki Ręcznej pod Patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Razem łatwiej

Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego podsumowało dobiegającą końca swoją 4 kadencję.

Radni pomogą szpitalowi

Jest zgoda Rady Powiatu Mieleckiego na dodatkowe zabezpieczenie dla szpitalnego kredytu. Radni, po burzliwej momentami dyskusji, wyrazili zgodę na zastaw hipoteczny kredytu, którym ma być budynek Przychodni Nr 4.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie odbędą się w Mielcu!

Pod honorowym patronatem Powiatu Mieleckiego, w dniach 2-6 listopada br., w Mielcu odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Boksie Olimpijskim.

Shalom Mielec: ruszyły zapisy na wycieczki

Stowarzyszenie kulturalne JARTE ruszyło z zapisami na spacer śladami społeczności żydowskiej w Mielcu i wizytę studyjną do synagogi w Dąbrowie Tarnowskiej.

Radni będą obradować 24 października

24 października o godzinie 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu odbędzie się XLV sesja Rady Powiatu Mieleckiego.

Zawodnicy z całego kraju walczyli o Puchar Starosty

15 października pod honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka odbył się XII Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Mieleckiej Shorin-Ryu Karate.

Mielczanie dobrze zorientowani!

W minioną niedzielę 16 października na parkingu „Lesiówka” odbyła się IX edycja Mieleckiego Zielonego Punktu Kontrolnego. Po mieleckich lasach biegało, jeździło i spacerowało w poszukiwaniu punktów kontrolnych równo 120 zawodników.