Filtruj wiadomości

Będzie kompleksowa opieka kardiologiczna

Na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej dyrektor Specjalistycznego Szpitala im. Edmunda Biernackiego w Mielcu podpisał nową umowę o współpracy z Polsko-Amerykańskimi Kilnikami Serc.

XI Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy

W minioną niedzielę przez mieleckie lasy przemknęła grupa rowerzystów, którzy zdecydowali się na udział w XI edycji Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego.

Mecz "stulatków"

W sobotę 25 czerwca na stadionie LKS Dromader w Chrząstowie odbyła się bardzo ciekawa impreza sportowa pod nazwą "I Mecz Piłkarski "stulatków" Powiatu Mieleckiego". Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

VI Memoriał Strzelecki im. st. bryg. Antoniego Maryniaka

25 czerwca na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Mielcu przy ul. Partyzantów w 20 rocznicę śmierci ś.p. st. bryg. Antoniego Maryniaka odbył się memoriał strzelecki jego imienia.

Zakup zestawu endoskopowego

Mielecki szpital zrealizował zakup zestawu endoskopowego na potrzeby Pracowni Endoskopowej. Nowy sprzęt jest niezbędny do skutecznej diagnostyki oraz leczenia pacjentów z chorobami współistniejącymi układu pokarmowego.

Ks. Waldemar Ciosek Mielczaninem Roku

Za nami już 25 edycja Plebiscytu "Mielczanin Roku" organizowanego przez Tygodnik Regionalny KORSO. W plebiscycie wyróżnia się osoby za ich działalność społeczną, charytatywną oraz za aktywność na rzecz kultury bądź lokalnej gospodarki.

Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Będą utrudnienia w ruchu drogowym.

Już w najbliższy piątek 1 lipca wszystkich fanów kolarstwa szosowego w Mielcu czeka wielkie święto. Do naszego miasta zawita kolumna kolarzy startujących w 33. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim “Solidarności” i Olimpijczyków.

Oświadczenie Zarządu Powiatu Mieleckiego

W związku z konferencją prasową czterech radnych powiatowych klubu PIS, Panów: Zbigniewa Tymuły, Marka Kamińskiego, Waldemara Barnasia i Krzysztofa Olszewskiego oświadczamy co następuje:

Poznaliśmy najzdolniejszych uczniów w powiecie mieleckim

Już po raz 22. Starostwo Powiatowe w Mielcu nagrodziło wyróżniających się uczniów i absolwentów szkół ponadpodstawowych.

Agencja MARR S.A. zaprasza na konferencję na temat cyberbezpieczeństwa

Już w piątek 24 czerwca Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. zaprasza przedsiębiorców i samorządowców na konferencję na temat cyberbezpieczeństwa w firmie.

Zarząd Powiatu uzyskał wotum zaufania

Rada Powiatu Mieleckiego udzieliła wotum zaufania Zarządowi Powiatu w głosowaniu na sesji absolutoryjnej. Wotum poparło 13 radnych, 12 radnych opozycji z PiS było przeciwnych.

Ograniczenie prędkości w Złotnikach

W związku z licznymi prośbami mieszkańców, Powiatowy Zarząd Dróg wprowadził ograniczenie prędkości (do 40 km/h) na odcinku drogi powiatowej w Złotnikach.