Sezon na motocykle oficjalnie otwarty!

24.04.2023 Kategoria: Patronat

Przy pięknej słonecznej pogodzie w Radomyślu Wielkim oficjalnie otwarto sezon motocyklowy. Wydarzenie zgromadziło kilkuset uczestników z powiatu mieleckiego i licznych ościennych miejscowości.

Spotkanie motocyklistów rozpoczęło się od mszy świętej odprawionej w Kościele Parafialnym w Radomyślu Wielkim o godzinie 14:00 w sobotę, 22 kwietnia. Godzinę później, o 15:00, wystartowała parada motocyklowa.

Wydarzenie oficjalnie zainaugurowano na radomyskim rynku o godzinie 16:00. Dokonali tego organizatorzy zlotu fanów dwóch kółek ze Stowarzyszenia Motocyklowego Moto-Lewart. W dalszej części programu znalazły się m.in. występy artystyczne, prelekcja poświęcona bezpieczeństwu w ruchu drogowym i koncert zespołu Agencja Srebrna.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka, który w sobotnie popołudnie spotkał się z przybyłymi do Radomyśla Wielkiego motocyklistami. Współorganizatorami eventu były także: Zarząd Osiedla Radomyśl Wielki, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, Ochotnicza Straż Pożarna w Radomyślu Wielkim i samorząd Gminy Radomyśl Wielki.

Zdjęcie: Stowarzyszenie Motocyklowe Moto Lewart