Filtruj wiadomości

19.06.2019

Zapraszamy na Powiatowe Powitanie Lata!

W imieniu Starosty Powiatu Mieleckiego oraz Zarządu Powiatu Mieleckiego zapraszamy na Powiatowe Powitanie Lata - już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, od godziny 14:00.

12.06.2019

Lombard zaprasza na Powiatowe Powitanie Lata!

Już za 10 dni na mieleckich bulwarach odbędzie się Powiatowe Powitanie Lata. Na wydarzenie zaprasza zespół Lombard – jedna z koncertowych gwiazd wieczoru.

POWIATOWE POWITANIE LATA: Mamy oficjalny plakat!

Koncerty Juli, Łez i Lombardu oraz masa rowerowych atrakcji towarzyszyć będą tegorocznemu Powitaniu Lata w Mielcu. Spotkajmy się 22 czerwca na bulwarach przy ul. Rzecznej!

Jula zaprasza na Powiatowe Powitanie Lata!

Mieleckie powitanie lata w sobotę, 22 czerwca, otworzy koncert Juli. Wokalistka zaprosiła mieszkańców powiatu mieleckiego do udziału w tej imprezie w materiale video.

Powiatowe Powitanie Lata – w tym roku na dwóch kółkach!

Miasteczko rowerowe dla najmłodszych i rowerowa gra miejska dla wszystkich zainteresowanych – tegoroczne Powiatowe Powitanie Lata zdecydowanie zdominują dwa kółka! Sprawdźcie, dlaczego warto nas odwiedzić!

Nasz patronat: XVIII Regionalny Przegląd Folklorystyczny

Będzie muzycznie, tanecznie i… folkowo! Już dziś zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 9 czerwca na obiektach SOKiR w Wadowicach Dolnych.

Łzy zapraszają na Powiatowe Powitanie Lata!

Jedną z gwiazd tegorocznego Powitania Lata w Mielcu będzie kultowy zespół Łzy. Grupa zaprosiła mieszkańców powiatu na koncert w krótkim video.

138. rocznica urodzin generała Sikorskiego

20 maja 2019 r. w Tuszowie Narodowym uroczyście obchodzono 138. rocznicę urodzenia gen. Władysława Sikorskiego. Świętowanie rozpoczęła Msza Święta w kościele parafialnym.

Dziś 74. rocznica zakończenia II wojny światowej w Europie

Mielczanie wspólnie upamiętnili kolejną rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie. Obchody zorganizowało II Liceum Ogólnokształcącym i Szkoła Podstawowa Nr 3.

07.05.2019

Wręczono medale za zasługi dla obronności kraju

Dziewięć medali za Zasługi dla Obronności Kraju odebrali rodzice żołnierzy z terenu powiatu mieleckiego. Z postanowienia Prezydenta RP nadano także jeden patent oficerski.

74. rocznica zakończenia II wojny światowej w Europie

W środę, 8 maja, odbędą się obchody 74. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie. Początek uroczystości zaplanowano na godzinę 11:00.

Wiwat, 3 Maj!

W piątek, 3 maja, Mszą Świętą o godzinie 9:30 w Bazylice Mniejszej pw. św. Mateusza rozpoczęły się obchody Święta Konstytucji 3-go Maja w Mielcu.