Filtruj wiadomości

Plan inwestycji powiatu na 2021 rok [LISTA]

Około 20 zadań inwestycyjnych znalazło się w projekcie budżetu powiatu mieleckiego na 2021 rok. Co w nadchodzącym roku planuje zrealizować samorząd powiatowy?

Inwestycje

Obwodnica Radomyśla Wielkiego już otwarta!

We wtorek, 1 grudnia, Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak wziął udział w otwarciu obwodnicy Radomyśla Wielkiego.

Inwestycje

Kolejne inwestycje drogowe w przygotowaniu

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetargi na wykonanie dokumentacji projektowych dla inwestycji drogowych planowanych w Rzemieniu oraz Kiełkowie.

Ulica Kilińskiego z nową nawierzchnią

Zakończył się trzeci etap prac przy remoncie ul. Kilińskiego realizowany przez Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu. Droga jest już w pełni przejezdna.

Konkurs o lipie: swoją pracę wyślesz online

Uczestnicy konkursu plastycznego "Lipa św. Jana Nepomucena drzewem Europy 2021" mogą przesyłać swoje prace online.

07.11.2020

3. Bieg Niepodległości nie odbędzie się w niedzielę

Zaplanowane na 8 listopada wydarzenie sportowe zostało wstępnie przeniesione na 6 grudnia.

Coraz bliżej kolejnego Biegu Niepodległości

Już 8 listopada, po raz trzeci w historii, w Mielcu odbędzie się Bieg Niepodległości. Wydarzeniu patronuje starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Nasz patronat: „Moja rodzina żyje zdrowo”

Rozstrzygnięty został konkurs promujący zdrowy styl życia zrealizowany pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Biuro Rzeczy Znalezionych informuje: znaleziono zegarek

Biuro Rzeczy Znalezionych mieszczące się w Starostwie Powiatowym w Mielcu informuje, że w jego depozycie znajduje się zegarek elektroniczny.

Remont hali sportowej - dlaczego?

W nawiązaniu do doniesień medialnych, dotyczących planowanego remontu hali sportowej Zespołu Szkół im. Prof. Janusza Groszkowskiego mieleckie starostwo wyjaśnia...

Utrudnienia przy ul. Kilińskiego

Rozpoczął się ostatni już, trzeci etap prac przy remoncie ul. Kilińskiego w Mielcu. Kierowców prosimy o ostrożność.

Remont drogi na trasie Radomyśl Wielki – Dulcza Mała

Powiat Mielecki wyremontuje ponad dwukilometrowy odcinek drogi powiatowej nr 1 173R relacji Radomyśl Wielki – Dulcza Mała.