Piłkarskie Nadzieje mistrzem podkarpacia

08.02.2021 Kategoria: Informacje Sport

Drużyna rocznika 2006 MSMS Piłkarskie Nadzieje została futsalowym mistrzem Podkarpacia w kategorii U15.

Uczniowie klasy VIII MSMS Piłkarskie Nadzieje w rozegranych w Przeworsku zawodach finałowych okazali się najlepsi w gronie ośmiu drużyn. Za nimi na podium uplasowały się drużyny Stali Łańcut i SMS Jarosław. Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika mistrzostw jednogłośnie otrzymał podopieczny trenera Pawła Mrozika - Jakub Wójcik.

Poniżej skład w którym zagrali mielczanie:

Eryk Mrozik, Illia Pnievsky - Michał Bania, Jakub Wójcik, Igor Sztuka, Łukasz Baran, Julian Paluszek, Łukasz Drożdż, Kacper Gąsior, Jakub Ciaś, Jan Staroń, Karol Wdowiarz oraz trener Paweł Mrozik. Na codzień z zespołem pracuje trener Marcin Gancarczyk, a także trenerzy Jacek Cyganowski i Sebastian Ryguła, a chłopcy reprezentują klub Stal Mielec w rozgrywkach ligowych.