Filtruj wiadomości

25.06.2020

Blisko 5 milionów złotych na inwestycje dla Powiatu Mieleckiego

Powiat Mielecki otrzyma blisko 5 milionów złotych wsparcia w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych. Promesę przekazał dziś Staroście Powiatu Mieleckiego Stanisławowi Lonczakowi Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos.

25.06.2020

Inwestycje

Powiat Mielecki przygotuje kolejne inwestycje drogowe

Przy drodze powiatowej nr 1 143R tj. ul. Kilińskiego w Mielcu zostaną wykonane dwie zatoki autobusowe. Powstanie także dokumentacja projektowa dla przebudowy trzech odcinków dróg powiatowych.

Biuro Rzeczy Znalezionych poszukuje właściciela kluczy

Biuro Rzeczy Znalezionych mieszczące się w Starostwie Powiatowym w Mielcu informuje, że w jego depozycie znajduje się komplet kluczy z charakterystycznymi brelokami.

Inwestycje

Miejskie leżaki i inne atrakcje parku sensorycznego

W powstającym przy styku ulic Sękowskiego i Lelewela parku sensorycznym każdego dnia przybywa infrastruktury. W kompleksie zamontowano już m.in. miejskie leżaki i urządzenia do zabawy dla dzieci.

Dawid potrzebuje pomocy

Odwiedziła nas mama Dawida, pani Izabela. Prosi nas o pomoc. Jej wrażliwość, łatwość mówienia o ogromnych trudach życia codziennego, ale przede wszystkim jej miłość do syna inspiruje nas do pokazania jej walki.

23.06.2020

Wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. ogłasza V nabór Formularzy zgłoszeniowych w ramach Projektu „Twój kierunek rozwoju – Finansowanie usług rozwojowych w subregionie tarnobrzeskim".

23.06.2020

Kawa na Dzień Ojca. Zapraszamy do zabawy!

Na Facebooku Powiatu Mieleckiego trwa zabawa z okazji Dnia Ojca. Do zgarnięcia są dwa zestawy prezentowe.

23.06.2020

Dziś Dzień Ojca. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkim Ojcom z okazji przypadającego dziś święta składamy serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha.

22.06.2020

XVIII Sesja Rady Powiatu Mieleckiego

Po raz 18. w tej kadencji obradowali radni Rady Powiatu Mieleckiego. Była to pierwsza sesja od czasu ogłoszenia przez rząd obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Radni rozlokowani zostali na sali obrad z zachowaniem dystansu społecznego, a (...)

22.06.2020

Przypominamy: trwa głosowanie na drzewo roku!

Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej walczy o tytuł "Drzewa Roku". Swój głos na nią oddało już przeszło 5 tys. internautów.

19.06.2020

Nominowani podjęli wyzwanie #gaszynchallenge

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu wzięły udział w akcji charytatywnej na rzecz Szymona Wybrańca.

19.06.2020

Czekają nas przebudowy mostów

Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu ogłosił przetarg na przebudowę mostów w ciągu drogi powiatowej nr 1169R w miejscowościach Podleszany i Ruda.