Filtruj wiadomości

Trzy nowe poradnie specjalistyczne w szpitalu

Od marca w mieleckim szpitalu trzy nowe poradnie specjalistyczne: Ginekologiczno-Położnicza, Dermatologiczna i Okulistyki Dziecięcej

24.02.2020

Wichury nad powiatem mieleckim

Wichury jakie przeszły minionej doby nad Powiatem Mieleckim spowodowały głównie oberwanie konarów drzew, które spadły na pobliskie drogi.

"Terytorialsi" ogłosili nabór

3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej informuje o rozpoczętym naborze i szkoleniu podstawowym, które rozpocznie się 21 marca br.

Jest program naprawczy dla szpitala

Rada Powiatu Mieleckiego przyjęła program naprawczy dla Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego. Za jego przyjęciem głosowało 14 radnych. 10 radnych z Klubu PiS było przeciwnych.

Debata nad szpitalem

W mieleckim starostwie obyła się debata poświęcona sytuacji w Szpitalu Specjalistycznym im. E. Biernackiego. Z inicjatywą jej zorganizowania wystąpił Marian Kokoszka, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu. Podczas ostatniej sesji rajców (...)

Święto patrona szkoły w Zespole Szkół Budowlanych

14 lutego, w 78 rocznicę powstania Armii Krajowej w mieleckim Zespole Szkół Budowlanych odbyła się uroczysta akademia poświęcona patronowi szkoły. O szczególną oprawę postarali się uczniowie placówki, przygotowując specjalny – multimedialny program.

78 rocznica powstania AK

Władze samorządowe miasta i powiatu oddały hołd żołnierzom Armii Krajowej w 78 rocznicę powstania największej armii podziemnej w okresie II wojny światowej.

Odprawa roczna w mieleckiej komendzie

Starosta mielecki Stanisław Lonczak wziął udział w rocznej naradzie służbowej podsumowującej pracę mieleckich policjantów w 2019 roku.

Policja ostrzega seniorów

Policjanci z mieleckiej KPP zorganizowali debatę ewaluacyjną pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ. Seniorze zadbaj o siebie”.

XV sesja Rady Powiatu

Na kolejnej, 15. już w tej kadencji sesji obradowali radni Rady Powiatu Mieleckiego.

Oddali hołd pomordowanym

Władze Powiatu Mieleckiego uczciły pamięć pomordowanych w czasie II wojny Światowej żydowskich mieszkańców ziemi mieleckiej.

Mieleccy Kombatanci u Starosty

Mielecki Starosta spotkał się z przedstawicielami lokalnych organizacji kombatanckich.