Za nami III Rundka Rowerowa

09.08.2021 Kategoria: Informacje

Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim to impreza skierowana dla całych rodzin. W tym roku wystartowało ponad 250 osób.

Trasa liczyła około 15km na której wyznaczono 10 punktów. Uczestnicy Rundki nie rywalizowali ze sobą, ich zadaniem było odwiedzić każdy punkt, zrobić zdjęcie w wyznaczonym miejscu i udostępnić je w portalach społeczościowych. Dodatkowo każdy punkt był opisany, dzieki temu mieszkańcy powiatu mieleckiego mogli dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o regionie, np. to że w Mielcu było kiedyś lotnisko turystyczne.

Na mecie każdy z uczestników, mógł do specjalnie przygotowanej kuli wrzucić swój los i wziąc udział w losowaniu cennych nagród. W tym roku nagrodą główną była elektryczna hulajnoga o wartości powyżej 2000zł.

Duża frekwencja całych rodzin bardzo nas cieszy. Na pewno w przyszłości będziemy przygotowywać kolejne edycje tego wydarzenia - mówi Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła.

Organizatorem wydarzenia było Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu. Partnerami wydarzenia byli: Martom Skup Złomu, SM Recykling, Galeria Navigator, Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, Gardner Aerospace Mielec Sp. z o.o., Producent suplementów diety AvetPharma i GROKAMgbl, Sklep Yoshee, Restauracja Fratelli, Centrum dietetyczne Projekt Zdrowie, Agencja Reklamowa MCDesign, Gugalika.pl, Akademia Komputerowa BIT-PRO, BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz, Ergo Hestia Jerzy Wąs, Serwis Opon Targum, Premio Opony-Autoserwis, Sklep Fajny Bucik oraz Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Multi-Dent lek. Dent. Magdalena Tokarska-Giszter.

Patronat medialny objęły portale: www.promocja.mielec.pl, www.hej.mielec.pl, www.wcj24.pl, www.korso.pl, Aria Park Mielec, Radio Leliwa, Tygodnik Regionalny Korso oraz Wieści Regionalne.