Filtruj wiadomości

Świętujmy razem 2 maja

W tym roku mija 18. rocznica formalnego uchwalenia Dnia Flagi. Biuro Programu „Niepodległa” zachęca do uczczenia tego święta poprzez wywieszenie biało-czerwonych flag.

Ruszyły I Mieleckie Dni Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

W auli ZST Mielec odbyła się dziś powiatowa konferencja "W poszukiwaniu przyczyn i dróg wyjścia z trudności w komunikacji i uczeniu się", będąca jednym z punktów I Mieleckich Dni Pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej.

Informacje

Zaproszenie do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

W związku z ogłoszonym otwartym konkursem ofert na zlecenie w formie wsparcia przez Powiat Mielecki w roku 2022 zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym zaprasza się organizacje (...)

Informacje

Otwarty konkurs ofert na zlecanie zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Powiat Mielecki zaprasza fundacje oraz organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert na zlecanie przez Powiat Mielecki w roku 2022 realizacji zadań z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych fundacjom oraz (...)

Informacje

Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Pożyczki dla osób nieposiadających zatrudnienia, biernych zawodowo lub pracujących w wieku 30 lat i więcej, zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej na terenie woj. podkarpackiego.

Program obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu zapraszają na uroczystości z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w koszykówce

Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Dzieci w piłce koszykowej. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Informacje

Zmiana sygnału telewizji cyfrowej naziemnej

Już od miesiąca w Polsce następuje stopniowa zmiana sygnału telewizji cyfrowej naziemnej. Na Podkarpaciu zmiany obowiązywać będą od 23 maja br.

Nabór do programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” 2022

Biuro Programu „Niepodległa” ogłasza nabór wniosków do Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” 2022 (Priorytet 2, Schemat 2A Wieloletniego Programu Rządowego „Niepodległa”).

Informacje

Nagrody starosty i prezydenta wręczone!

Dwanaście nagród dla zasłużonych mieszkańców powiatu mieleckiego i miasta Mielca wręczyli podczas wczorajszego koncertu Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej starosta Stanisław Lonczak wspólnie z prezydentem Jackiem Wiśniewskim.

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 23 kwietnia - 9 maja 2022 r. zostanie przeprowadzona wiosenna akcja doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Ostrzeżenia

Stopnie alarmowe BRAVO oraz CHARLIE-CRP

Prezes Rady Ministrów podpisał zarządzenia w sprawie wprowadzenia dwóch stopni alarmowych: BRAVO oraz CHARLIE-CRP.