Filtruj wiadomości

Zagrożenie przeciwpowodziowe. Stan na godz. 6:00

W związku z intensywnymi opadami deszczu w dniu 21 maja Starosta Mielecki wprowadził na terenie gmin: Wadowice Górne, Radomyśl Wielki, Mielec, Miasto Mielec, Przecław oraz Czermin pogotowie przeciwpowodziowe.

Wody Polskie zapraszają na dni otwarte

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie zaprasza do udziału w Dniach Otwartych w dniu 30 maja.

Mieleckie święto tolerancji

Już po raz szósty ulicami Mielca przeszedł kolorowy marsz z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Udział w nim wzięło kilkaset osób.

Jest zarządzenie w sprawie pogotowia przeciwpowodziowego!

Starosta Powiatu Mieleckiego wydał zarządzenie w sprawie ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego dla gmin: Wadowice Górne, Radomyśl Wielki, Mielec, Miasto Mielec, Przecław, Czermin.

Otwarte linie telefoniczne w PCZK

W związku z intensywnymi opadami deszczu Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego pełni dla Państwa dyżur całodobowo - do odwołania. Masz kłopoty? Zadzwoń!

Skorzystaj z Podkarpackiego Funduszu Rozwoju

PFR został powołany poprzez Samorząd Województwa Podkarpackiego, by zwiększyć aktywność podmiotów gospodarczych z Podkarpacia poprzez oferowanie im preferencyjnych pożyczek, faktoringu oraz poręczeń.

Mieleckie obchody Dnia Strażaka: awanse i odznaczenia

Strażacy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu mieleckiego w piątek, 10 maja, awanse na wyższe stopnie oraz odznaczenia i wyróżnienia z okazji Dnia Strażaka.

09.05.2019

Zapraszamy na X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki

W imieniu organizatorów zapraszamy na jubileuszowy X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki, który odbędzie się w dniach 9-11 maja 2019 roku.

Najlepsze życzenia dla Maturzystów!

W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego przekazujemy serdeczne życzenia dla Maturzystów, którzy rozpoczynają dziś egzaminacyjny maraton.

02.05.2019

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego przekazujemy serdeczne wyrazy uznania i życzenia dla wszystkich Funkcjonariuszy PSP oraz Druhów z jednostek OSP.

02.05.2019

Zapisz się na kurs! CKPiDN prowadzi rekrutację

Podstawy Adobe Photoshop, posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz sterowniki PLC - to tematyki szkoleń, jakie odbyć można w ramach "Akademii Kwalifikacji Zawodowych".

2 maja wywieś flagę!

Dla historii polskiej flagi rok 2019 jest wyjątkowy. 2 maja obchodzimy 15-lecie uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Zachęcamy do wywieszenia flag!