Filtruj wiadomości

Kadeci z „Elektryka” rozpoczęli szkolenie praktyczne w roku szkolnym 2023/24

W dniu 26.09.2023 roku kadeci z Zespołu Szkól im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu rozpoczęli szkolenie praktyczne w ramach dwóch projektów wojskowych klas mundurowych (CWKM i OPW) realizowanych przez szkołę.

Chwile wzruszeń w ZST

25 września br. społeczność Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu w sposób szczególnie uroczysty pożegnała się z odchodzącym na emeryturę, długoletnim pracownikiem Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu – mgr. Stanisławem Rajdą – nauczycielem, (...)

Balonowa fiesta pod patronatem starosty

W miniony weekend na wadowickim niebie rozegrane zostały ogólnopolskie zawody balonowe. Wydarzenie objął swoim honorowym patronatem starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Grali o puchar Starosty

Pod honorowym patronatem starosty powiatu mieleckiego Stanisława Lonczaka odbył się Festiwal Szachowy w Radomyślu Wielkim.

Szachiści zagrają o Puchar Starosty

Już w najbliższą sobotę szachiści zawalczą o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Czas podsumowań - Ogólnopolska Konferencja w CKPiDN

Przy współudziale Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w mieleckim Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli rozpoczęła się dwudniowa ogólnopolska konferencja podsumowująca doświadczenia we wdrażania nowego kierunku nauczania – (...)

Mistrzostwa Pierogowe świętowały jubileusz 15-lecia

Góreckie Stowarzyszenie Kobiet Victoria już po raz piętnasty zorganizowało Mistrzostwa Pierogowe. Impreza, jak co roku, przyciągnęła tłumy.

Mielec uczcił Święto Ziemniaka

Zdrowa, wytwarzana lokalnie żywność i unikalne rękodzieło – to wszystko znaleźć można było wczoraj, na placu Armii Krajowej w Mielcu, podczas jarmarku objętego honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka.

W Radomyślu Wielkim pożegnano lato

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka w sobotę, 23 września, w Radomyślu Wielkim odbyła się impreza pn. „Pożegnanie lata z Moto Lewart”.

I Fiesta Balonowa w Wadowicach Górnych

Już w przyszły weekend na wadowickim niebie rozegrane zostaną zawody balonowe. Wydarzenie objął swoim honorowym patronatem starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Spotkanie koordynatorów klas mundurowych w Elektryku

20 września w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu odbyło się spotkanie z koordynatorami klas mundurowych, wychowawcami innowacji woskowo - obronnych oraz nauczycielami przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa.

Na pożegnanie lata... o bezpieczeństwie!

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka już w najbliższą sobotę, 23 września, odbędzie się impreza pn. „Pożegnanie lata z Moto Lewart”.