Filtruj wiadomości

BRAThANKI gwiazdą Dożynek Powiatu Mieleckiego

Już 4 września zapraszamy na tegoroczne Dożynki Powiatu Mieleckiego. Wydarzenie odbędzie się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wadowicach Górnych.

Rekrutacja zakończona

Zakończyła się rekrutacja absolwentów podstawówek do mieleckich szkół średnich.

Bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

Chcesz zdobyć nowy zawód, zapisz się na bezpłatny kurs zawodowy, który jest finansowany z subwencji oświatowej. Kurs jest przeznaczony dla osób dorosłych, które ukończyły 18 lat.

Zwycięska Stal

W miniony piątek Stal Mielec podejmowała niepokonaną do tej pory Cracovię. Po bardzo dobrym meczu biało-niebiescy wygrali 2:0. Czy to nadal niespodzianka?

Rekordowa rundka rowerowa

Ponad 700 mieszkańców powiatu pojechało w niedzielę, 7 sierpnia, w 4. Rundce Rowerowej z Powiatem Mieleckim. Serdecznie dziękujemy, że spędziliście to popołudnie razem z nami!

05.08.2022

XLIII Sesja Rady Powiatu

W trybie zdalnym obradowali Radni Powiatu Mieleckiego. Była to już 43 sesja, podczas której radni podjęli decyzje dotyczące finansów powiatu oraz wymiaru godzin zajęć nauczycieli.

04.08.2022

Skrzydlate zawody już w sobotę

W sobotę, 6 sierpnia, w Górkach odbędą się czternaste powiatowe zawody amatorskich konstrukcji lotniczych.

04.08.2022

Moc atrakcji dla najmłodszych podczas Rundki Rowerowej!

Darmowe porcje waty cukrowej i popcornu, strefa zabaw i animacji oraz nauka bezpiecznej jazdy rowerem po mieście – to wszystko czekać będzie na najmłodszych uczestników 4. Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim.

03.08.2022

Wszyscy na mecz! Zapełniamy stadion

W najbliższy piątek rozpocznie się 4 kolejka PKO BP Ekstraklasy. Dobrze spisująca się w tym sezonie mielecka drużyna podejmie niepokonaną do tej pory Cracovię.

02.08.2022

Zawody strzeleckie pod naszym patronatem!

W sobotę, 13 sierpnia, w Mielcu odbędą się Otwarte Zawody Strzeleckie organizowane z okazji Święta Wojska Polskiego.

02.08.2022

4. Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim już w tę niedzielę!

Już w niedzielę, 7 sierpnia, odbędzie się 4. edycja Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim. To fantastyczny pomysł na aktywny wypoczynek dla całych rodzin i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród!

Start programu Cyfrowy Powiat

W Starostwie Powiatowym w Garwolinie zainicjowany został program „Cyfrowy Powiat”. Jego celem jest wsparcie rozwoju cyfrowego oraz wzmocnienie cyberbezpieczeństwa samorządów. Do powiatów w całej Polsce trafi ponad 63 mln zł. W wydarzeniu (...)