Wszyscy na mecz! Zapełniamy stadion

03.08.2022 Kategoria: Informacje Sport

W najbliższy piątek rozpocznie się 4 kolejka PKO BP Ekstraklasy. Dobrze spisująca się w tym sezonie mielecka drużyna podejmie niepokonaną do tej pory Cracovię.

Mecz z Cracovią rozpocznie się 5 sierpnia o godzinie 18:00. Już dziś zapraszamy mieszkańców Powiatu Mieleckiego do przyjścia na stadion, aby głośno dopingować drużynę Adama Majewskiego. Czy trybuny mieleckiego stadionu wypełnią się ponownie po brzegi? Wszystko na to wskazuje. Dobrze grająca Stal Mielec przyciąga kibiców na Solskiego 1. Przypomnijmy w pierwszym meczu Stal pokonała na wyjeździe aktualnego Mistrza Polski Lecha Poznań 2:0. W drugim spotkaniu z rewelacją poprzedniego sezonu Radomiakiem Radom padł remis 1:1, dopiero w trzeciej kolejce Stal musiała uznać wyższość aktualnego Wicemistrza Polski Rakowa Częstochowa. Mimo ogromnego zaangażowania biało niebieskich oraz kilku kontrowersji w meczu spotkanie zakończyło wynikiem 3:2 dla Rakowa.

Dlaczego warto przyjść na stadion? Przede wszystkim jest bezpiecznie, są sportowe emocje oraz poczucie jedności. Kibicują wszyscy - dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z sektorów rodzinnych: H (od ul. Solskiego) oraz I (od ul. Kusocińskiego). Bilety na mecz z Cracovią można kupić bezpośrednio na stronie internetowej www.bilety.stalmielec.com lub w kasach biletowych, które są czynne w godz. od 13:00 do 17:00.

Wraz z początkiem roku Powiat Mielecki podpisał umowę o współpracy z klubem sportowym FKS Stal Mielec w ramach której, samorząd powiatowy wspiera mielecką drużyną w drodze po dawny blask. Umowa ta obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku.

powiat_mielecki_partnerem_fks_2.jpg

plakat meczowy: PGE FKS Stal Mielec