Filtruj wiadomości

XXXVIII sesja Rady Powiatu Mieleckiego

Burzliwie rozpoczęła się 38. sesja samorządu powiatowego. Już na samym wstępie radni poróżnili się o porządek obrad.

Podziękowania dla Dyrektora ds. Lecznictwa

Starosta mielecki Stanisław Lonczak wspólnie z wicestarostą Andrzejem Bryłą wzięli udział w pożegnaniu dotychczasowej Dyrektor ds. Lecznictwa w mieleckim pogotowiu, lek. Agnieszki Słockiej.

Wszystkiego najlepszego dla Babć i Dziadków

Babciom i Dziadkom, z okazji ich święta, składamy serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia oraz długich lat życia wypełnionych radością, życzliwością i dumą z wnuków.

Szkolenie 33 blp w Piątkowcu i Białym Borze

W sobotę, 22 stycznia, pododdziały 33 batalionu lekkiej piechoty realizować będą szkolenie rotacyjne w rejonie lasów Nadleśnictwa Tuszyma.

Ruszył nabór do konkursu "Zabytek zadbany"

Konkurs ma charakter otwarty i nieodpłatny, adresowany jest do właścicieli, posiadaczy i zarządców obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków nieruchomych.

Spotkanie noworoczne odwołane!

W związku z nagłym pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju i w powiecie mieleckim Prezydent Miasta Mielca i Starosta Powiatu Mieleckiego podjęli decyzję o odwołaniu dzisiejszego (19.01) samorządowego spotkania świąteczno (...)

Powiatowe zabytki z kolejnymi dotacjami

Mieleckie starostwo, jak co roku, wesprze prace remontowe i konserwatorskie zabytków znajdujących się na terenie powiatu. Przekazana na ten cel kwota wyniesie łącznie 75 tys. złotych.

Wspólne inwestycje

Powiat mielecki, wspólnie z innymi samorządami „Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” przygotowuje strategię działań w nowej unijnej perspektywie finansowej.

Powiat Mielecki Liderem Aktywności

Gazeta Codzienna Nowiny zaprezentowała Ranking Aktywności Powiatów i Gmin Dwie Dekady Rozwoju XXI Wieku, które wykazały się największą aktywnością i gospodarnością.

W poniedziałek kolejna sesja Rady Powiatu Mieleckiego

24 stycznia (poniedziałek) odbędą się kolejne zdalne obrady Rady Powiatu Mieleckiego. Początek sesji o godzinie 12:00.

Kolejny dar dla szpitala specjalistycznego w Mielcu

Mielecka firma Navitel Sp. z o.o. przekazała kolejny dar dla oddziału zakaźnego Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego.

To już ostatni nabór!

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu jako operator systemu finansowania usług rozwojowych w subregionie tarnobrzeskim ogłasza już OSTATNI nabór wniosków dla przedsiębiorców na szkolenia w firmach.