Filtruj wiadomości

Nauka i technika bez tajemnic. Zapraszamy na festiwal!

W dniach 26-28 maja odbędzie się XII Mielecki Festiwal Nauki i Techniki. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Nasz patronat: XIII Parada Konna w Żarówce

Pod naszym honorowym patronatem w niedzielę, 29 maja, odbędzie się trzynasta edycja Parady Konnej w Żarówce. Serdecznie zapraszamy!

Blisko 4 kilometry dróg powiatowych do modernizacji

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetargi na modernizację dróg powiatowych w miejscowościach Młodochów, Babicha, Borowa, Gliny Małe i Sadkowa Góra.

10.05.2022

Świetne wyniki młodzieży z powiatu mieleckiego

W Starostwie Powiatowym w Mielcu odbył się dziś „Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej” pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Inwestycje

Powiat przygotowuje się do kolejnej inwestycji

Powiat Mielecki ogłosił przetarg na przebudowę drogi powiatowej relacji Czermin - Ziempniów - Słupiec w miejscowości Czermin i Szafranów. Długość remontowanego odcinka to 1km.

02.05.2022

NASZ PATRONAT I Mielecki Konkurs Piosenki Ludowej

Na Ludowo-Zespołowo to nazwa I Mieleckiego Konkursu Piosenki Ludowej, który odbył się pod Patronatem Honorowym Starosty Powiat Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Plenerowy koncert i wręczenie nagród

„Majówka na ludowo” to jedna z propozycji Domu Kultury SCK na majowy weekend. Koncert połączony będzie z wręczeniem nagród w konkursie „Na ludowo - zespołowo” pod honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka.

W Woli Mieleckiej powstanie rondo

Powiat Mielecki ogłosił przetarg na rozbudowę skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 984 z drogą powiatową nr 1 152R w miejscowości Wola Mielecka.

Konkursy przedmiotowe rozstrzygnięte. Kto wygrał?

Poznaliśmy laureatów I Olimpiady Języka Angielskiego „Master of English” i Konkursu Matematycznego „Mathematicus”. Ich organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu.

Motocykliści z powiatu rozpoczęli sezon

W sobotę, 23 kwietnia, w Radomyślu Wielkim oficjalnie wystartował sezon motocyklowy Wydarzeniu patronował starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Powiat planuje przebudować most

Powiat Mielecki ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę mostu na potoku Jamnica w miejscowości Wierzchowiny.

Laureaci konkursu „Zapobiegajmy pożarom” nagrodzeni

W siedzibie Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu wręczono dziś nagrody i wyróżnienia dla laureatów powiatowego szczebla konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.