Filtruj wiadomości

Święto podkarpackich ratowników

Święto Ratownictwa Medycznego hucznie obchodzone w Mielcu stało się okazją do przypomnienia, jak ważna jest rola pogotowia ratunkowego w życiu społeczności i jak wysoka jakość usług medycznych wpływa na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Gospodarze wygrali eliminacje!

Drużyna reprezentująca klasę wojskową z Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu zajęła pierwsze miejsce w przeprowadzonych dziś w tej szkole eliminacjach wojewódzkich do „Strzeleckich Mistrzostw Polski”.

Znaleziono telefon!

Biuro Rzeczy Znalezionych mieszczące się w Starostwie Powiatowym w Mielcu informuje, że w jego depozycie znajduje się telefon marki Redmi.

Powiatowe Biegi Przełajowe pod Honorowym Patronem Starosty Powiatu

Na terenach MOSiR-u przy udziale Lekkoatletycznego Klubu Stal, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu był organizatorem zawodów w biegach przełajowych.

Dzień Edukacji Narodowej 2022

Z okazji dzisiejszego święta, w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, składamy najlepsze życzenia wszystkim Dyrektorom, Pedagogom, Nauczycielom i Pracownikom placówek oświatowych.

Dziś święto ratowników medycznych!

13 października tradycyjnie obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji, w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, składamy serdeczne życzenia Pracownikom Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Sprzedaż składników majątku ruchomego

Starostwo Powiatowe w Mielcu z siedzibą przy ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec, podaje do publicznej wiadomości informację o sprzedaży składników majątku ruchomego Powiatu Mieleckiego.

Patronujemy: 5. Bieg Niepodległości

Już dziś zachęcamy do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości. Z tej okazji po raz piąty w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości. Zainteresowani mogą już zapisywać się do udziału w tym wydarzeniu!

Eliminacje do Strzeleckich Mistrzostw Polski

W poniedziałek, 17 października, w Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu odbędą się wojewódzkie eliminacje do „Strzeleckich Mistrzostw Polski”. Patronujemy temu wydarzeniu!

4,5 mln złotych w budżecie nowego programu dotactyjnego

Biuro Programu „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do nowego programu dotacyjnego – „Powstanie Styczniowe 1863-1864”.

I Forum Academicum: Język a Kultura

I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu zaprasza na I Forum Academicum Język a Kultura organizowane pod hasłem „Karol Wojtyła Jan Paweł II – mistrz słowa polskiego”.

Dziennikarze pytają

Czy starosta jest zadowolony z przedłużonej kadencji samorządowej oraz jak wyglądają przygotowania do dystrybucji jodku potasu na terenie powiatu – to pytania, jakie nadesłała Redakcja TR „Korso”, przygotowując kolejne wydanie swojego (...)