Filtruj wiadomości

Mielczanie pobiegną w rocznicę Niepodległej Polski

To kolejna propozycja na obchody 100-lecia niepodległości w Polsce. Pod patronatem starosty Zbigniewa Tymuły odbędzie się Bieg Niepodległościowy.

MON zachęca - zostań żołnierzem Rzeczypospolitej

„Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”, to hasło kampanii rekrutacyjnej Ministerstwa Obrony Narodowej. Jej głównym celem jest zwiększenie stanu osobowego polskiej armii.

Wicepremier Beata Szydło z wizytą w DPS

Wicepremier Beata Szydło odwiedziła mielecki Dom Pomocy Społecznej. Podczas spotkania omówione zostały perspektywy rozwoju dla tego rodzaju placówek w regionie.

Stabilne zatrudnienie w Powiecie Mieleckim

Powiat Mielecki zawarł umowę w ramach programu „Stabilne zatrudnienie” – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej.

Pacjenci skorzystali z darmowych badań spirometrycznych

3 października w mieleckim szpitalu odbyły się bezpłatne badania spirometryczne, z których skorzystało kilkudziesięciu pacjentów.

Ponad 200 dzieci zagrało w turnieju Ligi Powiatowej Piłkarskich Nadziei

Sportowa rywalizacja, fantastyczne akcje, widowiskowe gole i wspaniała zabawa – tak w skrócie można opisać, to co działo się podczas finałowego turnieju Ligi Powiatowej Piłkarskich Nadziei.

Charytatywny Bieg Niepodległościowy Małego Księcia w ZSB

8 października w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbył się I Niepodległościowy Charytatywny Bieg Małego Księcia na 1918 metrów, z którego całkowity dochód został przeznaczony na podopiecznych Hospicjum w Lublinie.

16.10.2018

Kolejny nabór wystąpień w programie „Zajęcia klubowe w WTZ”

W ramach realizacji programu „Zajęcia klubowe w WTZ” wystąpienia samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych na realizację programu w roku realizacyjnym 2019...

Informacja o złożonych wnioskach o udzielenie dotacji na zabytki

Informacja o złożonych wnioskach o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w roku 2019

Najlepsze życzenia dla ratowników medycznych!

13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła złożył ratownikom najlepsze życzenia.

Wszystkie pierogi świata... w Górkach!

Pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły odbyły się X Powiatowe Mistrzostwa Pierogowe w Górkach.

Jesteśmy na Instagramie!

Poszerzamy naszą działalność w mediach społecznościowych. Od dziś Powiat Mielecki działa nie tylko na Facebooku, ale i na Instagramie.