Filtruj wiadomości

Inwestycje przy Sękowskiego już gotowe

Winda oraz inne udogodnienia dla niepełnosprawnych pojawiły się w budynku starostwa przy ul. Sękowskiego 2B, mieszczącym Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną oraz Wydział Komunikacji.

3 maja w cieniu pandemii

W związku z ciągle obowiązującym w naszym kraju stanem epidemicznym i wynikającymi z niego obostrzeniami, podobnie jak przed rokiem, zbliżające się obchody Święta Konstytucji 3 Maja będą znacznie ograniczone.

Dwa kilometry dróg w Radomyślu Wielkim

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na przebudowę drogi powiatowej Nr 1 173R relacji Radomyśl Wielki - Dulcza Mała Nr oraz 1 174R relacji Dąbrowa Tarnowska - Radomyśl Wielki.

Bezpieczniej w Wampierzowie

Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na realizację prac remontowych przy drodze powiatowej Nr 1 154R relacji Breń Osuchowski – Kawęczyn – Wadowice Górne w m. Wampierzów.

XXX sesja Rady Powiatu Mieleckiego

Po raz 30. w bieżącej kadencji samorządowej obradowali radni Rady Powiatu Mieleckiego.

Chcesz pomóc? Zbieraj nakrętki!

Mieleckie pogotowie ratunkowe, przy wsparciu Zarządu Powiatu Mieleckiego, włączyło się w akcję zbierania funduszy na rzecz półrocznego Adrianka z Mielca.

Projekt photovoice podsumowany

Dziś w miejskiej bibliotece oficjalnie otwarto wystawę prac, które 40 uczniów z 10 mieleckich szkół ponadpodstawowych stworzyło w ramach projektu fotograficznego photovoice.

18.04.2021

Ponowne ogłoszenie otwartego konkursu ofert z zakresu rehabilitacji społecznej

Powiat Mielecki ponownie zaprasza fundacje oraz organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

Skorzystaj z elektronicznej kolejki. Jest znacznie więcej terminów.

Zachęcamy mieszkańców powiatu mieleckiego do skorzystania z elektronicznej rezerwacji kolejki do Wydziału Komunikacji. Ilość terminów została znacznie zwiększona.

Ruszają szpitalne inwestycje

Mielecki szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego przystępuje do modernizacji swojej infrastruktury.

Dodatkowy zespół ratownictwa medycznego w Padwi Narodowej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, w czasie trzeciej fali Covid-19 od 10.04.2021 r. uruchomiony został drugi, dodatkowy zespół ratownictwa medycznego w Padwi Narodowej.

Najważniejsze: ma być bezpiecznie

Jak funkcjonować będzie przejazd przez tory kolejowe w Tuszowie Narodowym i jaki wariant połączenia z centrum gminy wybrać, dyskutowali dziś (14.04) samorządowcy Gminy Tuszów Narodowy i Powiatu Mieleckiego.