Filtruj wiadomości

24.07.2018

Starostwo zbada jakość wód i gleb

Powiat Mielecki wyłonił wykonawcę, który zajmie się monitoringiem wód powierzchniowych w rejonie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „EURO-PARK” MIELEC. W planach jest także badanie jakości gleb.

24.07.2018

Najlepsze życzenia dla funkcjonariuszy

Z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji składamy podziękowania za codzienną służbę oraz przekazujemy najlepsze życzenia.

23.07.2018

Mieleccy funkcjonariusze świętowali

Kilkadziesiąt awansów zawodowych, do tego cała masa liczba życzeń i gratulacji – tak wyglądało tegoroczne Święto Policji. Funkcjonariusze spotkali się w Samorządowym Centrum Kultury w poniedziałek, 23 lipca.

17.07.2018

Nowe portale naszych jednostek

Nie tylko Starostwo Powiatowe w Mielcu może pochwalić się nową odsłoną strony internetowej. Z nowoczesnych portali korzystają także: Powiatowy Zarząd Dróg i Dom Pomocy Społecznej.

16.07.2018

KOMUNIKAT Dyrekcji Szpitala z dnia 16 lipca 2018 r.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu informuje, że w dniu 17 lipca br. zostanie wznowiona działalność Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w zakresie procedur ratujących życie.

10.07.2018

Budowlane ABC: działa nowy portal informacyjny

Zachęcamy do korzystania z praktycznego portalu informacyjnego, którego celem jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy obywateli w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego.

10.07.2018

KOMUNIKAT Dyrekcji Szpitala ws. sporu zbiorowego

W dniu 6 lipca br. odbyła się pierwsza sesja postępowania mediacyjnego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu dotycząca sporu zbiorowego.

07.07.2018

KOMUNIKAT Dyrekcji Szpitala z dnia 06.07.2018

W dniu 5 lipca br. dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego odbyła rozmowy z przedstawicielami personelu pielęgniarskiego, spośród którego przeszło 140 osób przebywa na zwolnieniu chorobowym.

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Mielec

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Podkarpacie, by wziąć udział w Forum Regionów Trójmorza organizowanym w Jasionce. W Mielcu zobaczył z kolei fabrykę pojazdów elektrycznych Melex i Pałac Oborskich.

02.07.2018

Mieleccy terytorialsi szkolą się na piaskach Nowej Dęby

W pierwszym czerwcowym terminie na poligon została przemieszczona 1 mielecka kompania lekkiej piechoty, pluton dowodzenia oraz sztab.

27.06.2018

Grzegorz Burek nowym inspektorem sanitarnym

Od 1 lipca br. Grzegorz Burek będzie pełnił obowiązki Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mielcu. Na stanowisku zastąpi Henryka Chmielika, który wraz z dniem 30 czerwca br. przejdzie na emeryturę.

MKS-em na „Powitanie Lata”

Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o. o. w Mielcu informuje pasażerów, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Mielca w dniu 23 czerwca 2018 r. (sobota) w związku z wydarzeniem „Powitanie Lata”, autobusy będą kursowały przez Rynek Starego Miasta