Filtruj wiadomości

Konferencja prasowa wicestarosty Andrzeja Bryły

W mieleckim Starostwie odbyła się konferencja prasowa poświęcona sytuacji w Zespole Szkół im. J. Groszkowskiego. Z dziennikarzami spotkał się odpowiadający za oświatę Andrzej Bryła, wicestarosta mielecki.

Grzegorz Gałuszka - nowy dyrektor pogotowia

Dostałem kredyt zaufania i myślę, że go spłacę swoim działaniem na rzecz pogotowia oraz społeczeństwa powiatu mieleckiego – powiedział Grzegorz Gałuszka, nowy dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Starostwo będzie czynne w sobotę (7 grudnia)

Starostwo Powiatowe w Mielcu będzie czynne w sobotę, 7 grudnia, w godzinach 7.30-15.30. Jednocześnie informujemy, że we wtorek (24 grudnia br.) będzie w starostwie dniem wolnym od pracy.

Ekologiczny Konwent Wójtów

Listopadowy (28.XI) Konwent Wójtów Powiatu Mieleckiego zdominowała tematyka związana z ekologią.Gośćmi samorządowców byli przedstawiciele firmy Airly z Krakowa, którzy przedstawili wstępną koncepcję zamontowania na terenie całego powiatu (...)

Nowy Komendant PSP

Mielecka Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ma nowego Komendanta. Został nim mł. bryg. mgr inż. Łukasz Kapinos.

Starostwo przygląda się

Sytuacja w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego jest od dłuższego czasu analizowana przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. Ostatnie doniesienia medialne są jedynie sygnałem, że problem, jaki narasta w tej placówce, zaczyna „wylewać się” (...)

Komunikat PPIS w Mielcu

Woda znów niezdatna do picia w miejscowości Kiełków

Kolejna klasa patronacka

Jest kolejne porozumienie partnerskie pomiędzy sektorem biznesu z mieleckiej strefy ekonomicznej i mieleckiej oświaty zawodowej. Firma Kirchhoff podpisała porozumienie z mieleckim starostwem i Zespołem Szkół Technicznych.

Komunikat - skażenie wody w Przecławiu

Według informacji przekazanych przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną poprawia się jakość wody w sieci wodociągowej na terenie Gminy Przecław

Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego

W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego składamy serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i satysfakcji z podejmowanych wyzwań wszystkim pracownikom socjalnym.

Sesja Rady Powiatu Mieleckiego

Już po raz trzynasty w tej kadencji obradowali radni Rady Powiatu Mieleckiego.

Jest kandydat na dyrektora pogotowia

Komisja konkursowa wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Pogotowia Ratunkowego.