Filtruj wiadomości

09.04.2018

Finalista z Elektryka

Paweł Bryk, uczeń trzeciej klasy technikum mechatronicznego Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego, został finalistą XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

09.04.2018

Konkurs ortograficzny w Elektryku - dedykowany pamięci Ireny Sendlerowej

Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu został rozstrzygnięty.

Mielecki akcent na kongresie „Dobry Zawód” we Wrocławiu [relacja na żywo]

O projekcie realizowanym w Zespole Szkół Technicznych opowiedzą we Wrocławiu starosta Zbigniew Tymuła i dyrektor ZST Mariusz Wojciechowski. Będą oni prelegentami podczas trwającego Kongresu Powiatów „Dobry Zawód”.

05.04.2018

Obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej i zbrodni katyńskiej już 10 kwietnia

Na 10 kwietnia w Bazylice pw. Św. Mateusza zaplanowano uroczystą Mszę Świętą w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej i Polaków pomordowanych w Katyniu, Miednoje, Charkowie, Bykowni i innych miejscach kaźni.

05.04.2018

Drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego

Karolina Pryga, uczennica trzeciej klasy technikum w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, została laureatką drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Understand”.

03.04.2018

ZAPROSZENIE: Kongres Edukacyjny "IT i Szachy"

W środę, 25 kwietnia 2018 roku w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędzie się I Międzynarodowy Kongres Edukacyjny: IT i Szachy.

30.03.2018

Sukces w konkursie międzynarodowym

Katarzyna Soja, uczennica Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu, została laureatką XXXIV Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku.

28.03.2018

Wielkanocne ozdoby w Elektryku

Wielkanoc to, najważniejsze i najstarsze święto chrześcijaństwa, obchodzone na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca.

Regionalny turniej systemów dociepleń

20 marca 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie został zorganizowany II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń Szkół Budowlanych z Podkarpacia.

Święto Poezji w Elektryku

W dniu 22 marca 2018 roku w bibliotece Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu odbyło się tradycyjne już spotkanie z poezją regionalną w ramach obchodów Światowego Dnia Poezji.

Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie literackim

Katarzyna Soja, uczennica ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu, zwyciężyła w III edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego "W świecie fantazji".

21.03.2018

"Elektryk" i ekologiczny pokaz mody

Uczennice „Elektryka” po raz kolejny przekonały nas o tym, że wyjątkowe stylizacje można stworzyć ze wszystkiego. Wystarczy przyjrzeć się kreatywnym kreacjom, które powstały w ramach spotkania „Ekologia dla Każdego”.