Rowerowa gra miejska z atrakcyjnymi nagrodami!

06.06.2019 Kategoria: Sport

Kilkanaście punktów kontrolnych, a w każdym z nich – atrakcyjne nagrody. Codziennie odkrywamy nowe bonusy, jakie czekają na Was na rowerowym rajdzie podczas Powiatowego Powitania Lata.

Rowerową Grę Miejską przygotują: Starostwo Powiatowe w Mielcu i Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Zadaniem każdego uczestnika będzie pokonanie trasy około 20 kilometrów, przy jednoczesnym odwiedzeniu wskazanych punktów kontrolnych i zebraniu pieczątek potwierdzających zameldowanie w danym miejscu. Każdy rowerzysta, który zbierze komplet pieczątek, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Co czeka na uczestników gry miejskiej? Od poniedziałku, 4 czerwca, codziennie ujawniamy kolejne nagrody. I tak, Galeria Navigator, przed którą rozpoczniemy rajd, przekaże do rozlosowania dwa rowery miejskie. Chłodne napoje i miesięczny podwójny karnet na siłownię ufunduje kolejny z naszych partnerów – Joy Fitness Club Mielec, a producent suplementów diety AvetPharma przekaże kosz z wszystkimi produktami firmy dla całej rodziny.

Pamiętajcie, że to dopiero rozgrzewka! Kolejne atrakcyjne nagrody będziemy ujawniać codziennie na facebookowym WYDARZENIU. Śledźcie nas także na ogólnym wydarzeniu dotyczącym Powiatowego Powitania Lata TUTAJ.

Szczegóły dotyczące gry miejskiej znajdziecie też w ARTYKULE na naszej stronie internetowej.