Jubileusz 50-lecia zdobycia tytułu Króla Strzelców Mundialu 74 przez Grzegorza Lato

26.08.2024 Kategoria: Informacje Sport

„Futbol, futbol, futbol,

Przeżyjmy to jeszcze raz”

Piątkowy wieczór (23.08.2024r.)  w Mielcu upłynął zdecydowanie pod hasłem wspomnienia największych sportowych emocji.

Słynna mundialowa piosenka Maryli Rodowicz, wykonana tym razem przez Formację Rozrywkową i Kasię Dudzik, rozpoczęła świętowanie niezwykłego jubileuszu: 50-lecia zdobycia tytułu Króla Strzelców Mundialu 74 w Niemczech przez Grzegorza Lato. Piękna uroczystość była okazją do wspomnień, obejrzenia strzelonych bramek z pamiętnego mundialu, jak również do wspólnych zdjęć z jedynym królem strzelców mundialu wywodzącym się z naszego kraju.

Wśród wielu zaproszonych gości, którzy składali dostojnemu jubilatowi życzenia był także Starosta Powiatu Mieleckiego Kazimierz Gacek. Organizatorem uroczystości było Stowarzyszenie "Razem dla Ziemi Mieleckiej" i jego prezes Marek Paprocki, który jest także Przewodniczącym Rady Powiatu Mieleckiego.

Gratulujemy pięknego jubileuszu!

kh