Filtruj wiadomości

20.07.2021

Sprawy w urzędzie

Załatwiamy sprawy: pozwolenie na budowę lub rozbiórkę

Mamy dla Was kolejny filmowy instruktaż. Tym razem dowiecie się, gdzie szukać wniosków o pozwolenie na budowę lub rozbiórkę.

19.07.2021

LKS Dromader Chrząstów ma już 50 lat!

W sobotę, 17 lipca, na stadionie sportowym w Chrząstowie odbyły się obchody okrągłego jubileuszu tutejszego klubu LKS Dromader Chrząstów.

15.07.2021

Sprawy w urzędzie

Załatwiamy sprawy: jak zdobyć patronat honorowy?

W naszym cyklu „Załatwiamy sprawy w urzędzie” przygotowaliśmy dla Was filmik-instruktaż dotyczący uzyskania Patronatu Honorowego Starosty Powiatu Mieleckiego.

14.07.2021

Powiat przyznał 11 stypendiów sportowych

Zarząd Powiatu Mieleckiego przyznał stypendia najlepszym sportowcom. Od sierpnia do końca roku będą oni otrzymywać pomoc finansową w wysokości 545 zł miesięcznie.

12.07.2021

75-lecie Ludowych Zespołów Sportowych

Szereg sportowych imprez zaplanowano na miniony weekend w Złotnikach – wszystko z okazji jubileuszu LZS.

08.07.2021

Sprawy w urzędzie

Sprawy w urzędzie Gdzie znajdę wniosek o wydanie wypisu

To jedna z popularniejszych usług z której korzystacie w Starostwie Powiatowym w Mielcu. Zobaczcie jak szybko znaleźć wniosek wydanie wypisu lub wyrysu z operatu ewidencyjnego.

Sprawy w urzędzie

Jak zgłosić zbycie, nabycie oraz wyrejestrowanie pojazdu?

Rozpoczynamy cykl pn. "Pomagamy załatwiać sprawy w urzędzie". Pokazujemy gdzie znaleźć wnioski, jak je wypełnić i jeśli jest możliwość załatwienia sprawy online to również to pokazujemy.

Mamy Mistrza Polski!

Mateusz Czerkies z Akademii "Leonardo" działającej przy CKPiDN, a także uczeń II LO w Mielcu zdobył tytuł Mistrza Polski. Gratulujemy!

Baw się z nami!

Przy udziale środków Starostwa Powiatowego w Mielcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Konkursie "Baw się z nami". Wydarzenie organizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Ruszył nabór na stypendia sportowe

Starosta Powiatu Mieleckiego zaprasza organizacje sportowe do składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych dla zawodników, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w roku 2021.

Będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata

Dwaj uczniowie II LO w Mielcu zostali powołani do reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Świata kadetów i juniorów w szpadzie.

Uczeń ZST Mistrzem Polski!

Daniel Ziobroń wywalczył tytuł Mistrza Polski podczas Mistrzostw Polski Sumo w kategorii Seniorów oraz Juniorów.