Filtruj wiadomości

Rywalizowali w tenisie stołowym

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu był organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. VII - VIII) w tenisie stołowym.

Kolejny sukces piłkarzy ręcznych ZST Mielec

03.12.2019r w hali sportowej SP nr11 w Mielcu odbyła się Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięły udział cztery najlepsze reprezentacje szkół średnich z powiatu mieleckiego, dębickiego, ropczyckiego i kolbuszowskiego.

Mistrzowie unihokeja zmierzyli się w Padwi

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu był organizatorem powiatowych zawodów w unihokeju, które zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Padwi Narodowej.

Znamy laureatów turnieju szermierczego „Mieleckie skrzydła”

Ponad 100 zawodników zgromadził III Turniej Szermierczy „Mieleckie Skrzydła” zorganizowany przez kluby MKS Gryf Mielec oraz PTG Sokół 1893 Mielec.

Gala boksu na 10-lecie MUKS „Iryda” Mielec

Z okazji okrągłego jubileuszu działalności MUKS „Iryda” Mielec w Zespole Szkół Technicznych odbyła się Gala Boksu Olimpijskiego. Laureatom bokserskich pojedynków oraz ich organizatorom pogratulował starosta Stanisław Lonczak.

10 kilometrów na rocznicę odzyskania niepodległości

Ostatnie wolne miejsca czekają na biegaczy, którzy zechcą aktywnie uczcić tegoroczne Święto Niepodległości. Wydarzeniu patronuje starosta mielecki.

Podsumowano sportowe współzawodnictwo dzieci i młodzieży

W klubie "Kleks" w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbyło się podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Szkół za rok szkolny 2018/19 prowadzonego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Powiat Mielecki na wojewódzkim podium

Powiat Mielecki zajął trzecie miejsce w realizacji programu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2018/2019. Wyróżenienie odebrał Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Maciej Jemioło.

Znamy zwycięzców Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży

Ponad 250 uczniów z 22 szkół podstawowych wzięło udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w lekkiej atletyce.

Poznaj wszystkie przystanki rowerowej gry miejskiej i … nagrody!

Już w przyszłą sobotę w Mielcu odbędzie się Rowerowa Gra Miejska. Dziś prezentujemy wszystkie punkty na trasie rajdu oraz nagrody, jakie czekać będą na uczestników zabawy.

Rowerowa gra miejska z atrakcyjnymi nagrodami!

Kilkanaście punktów kontrolnych, a w każdym z nich – atrakcyjne nagrody. Codziennie odkrywamy nowe bonusy, jakie czekają na Was na rowerowym rajdzie podczas Powiatowego Powitania Lata.

„Piłkarskie Nadzieje” pochwaliły się talentami

Na co dzień imponują talentami sportowymi, a dziś – pochwalili się także tymi artystycznymi. Mowa o uczniach „Piłkarskich Nadziei” i ich, trzecim już, „Przeglądzie Talentów”.