Filtruj wiadomości

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów

Ósmoklasisto, zastanawiasz się nad wyborem szkoły? Rodzicu, zastanawiasz się, którą szkołę powinno wybrać Twoje dziecko? Zacznijcie od wizyty na Targach Edukacyjnych 13 kwietnia br.

Master of English

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu zorganizowało II Olimpiadę Języka Angielskiego „Master of English” pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego i Prezydenta Miasta Mielca.

Powiatowe Igrzyska Dzieci w siatkówce chłopców

Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej była gospodarzem finału Powiatowych Igrzysk Dzieci (kl. Vi i mł.) w siatkówce chłopców. Finał rozegrały drużyny, które wygrały turnieje półfinałowe. Grało w nich 15 drużyn.

W Borowej już czuć święta wielkanocne!

Pod honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka w niedzielę, 26 marca, w Borowej odbył się tradycyjny Powiatowy Jarmark Świąteczny.

Znamy mistrzów wiedzy technicznej

Za nami okrągła, dziesiąta edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „ELEKTRO-TECH”. Wydarzenie, jak co roku, objął swoim honorowym patronatem Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, który ufundował część nagród dla laureatów.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu była gospodarzem finału powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. VII-VIII) w piłce siatkowej chłopców. Dziewczęta swój finał rozegrały z kolei w Woli Mieleckiej.

Kolejne nagrody dla uzdolnionych plastycznie

Kilkudziesięciu mieszkańców powiatu mieleckiego odebrało dziś nagrody i wyróżnienia za udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym.

Przygotuj się na Wielkanoc!

Jak co roku, tuż przed Wielkanocą, w Borowej odbędzie się świąteczny jarmark. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 26 marca.

Jubileuszowa edycja konkursu ELEKTRO-TECH już 17 marca!

Młodzi mieszkańcy powiatu mieleckiego już w piątek, 17 marca, sprawdzą swoją wiedzę techniczną. W mieleckim „Elektryku” odbędzie się okrągła, dziesiąta edycja konkursu „ELEKTRO-TECH”.

Podsumują kolejny konkurs plastyczny

Już 15 marca odbędzie się powiatowy finał Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu zorganizował kolejne zawody dla szkół z powiatu mieleckiego. Młodzież tym razem zmierzyła się w piłce ręcznej.

Boks w Wadowicach. [FOTORELACJA]

W miniony weekend pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka odbyły się XIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim. Zobacz fotorelację.