Filtruj wiadomości

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku w trybie zdalnym

W środę (16.02) obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku działająca przy Radzie Powiatu Mieleckiego.

Wspólne inwestycje

Powiat mielecki, wspólnie z innymi samorządami „Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” przygotowuje strategię działań w nowej unijnej perspektywie finansowej.

W poniedziałek kolejna sesja Rady Powiatu Mieleckiego

24 stycznia (poniedziałek) odbędą się kolejne zdalne obrady Rady Powiatu Mieleckiego. Początek sesji o godzinie 12:00.

Co dalej z transportem zbiorowym?

Na liście organizatorów transportu zbiorowego, którym przyznano finansowe wsparcie znalazły się 44 samorządy lub związki powołane do realizacji tego transportu. Niestety nie ma na niej powiatu mieleckiego, ani żadnej z gmin, które w ubiegłym (...)

Radni uchwalili budżet Powiatu Mieleckiego na 2022 rok [LISTA INWESTYCJI]

W poniedziałek, 20 grudnia, odbyły się kolejne obrady Rady Powiatu Mieleckiego. Kluczowym punktem było uchwalenie przez radnych budżetu na 2022 rok.

W poniedziałek budżetowa sesja Rady Powiatu

Uchwalenie przyszłorocznego budżetu będzie jednym z głównych punktów obrad Rady Powiatu Mieleckiego zaplanowanych na poniedziałek, 20 grudnia.

Zielony Ład szansą dla dorzecza Wisłoki

Starosta mielecki Stanisław Lonczak wziął udział w konferencji "Zielony Ład szansą dla samorządów Dorzecza Wisłoki", która w poniedziałek, 6 grudnia, odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

27.11.2021

Znamy laureatów Pieczęci Zasług Obywatelskich

W sobotę, 27 listopada, w Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej odbyła się uroczystość wręczenia Odznaczeń „Pieczęć Zasług Obywatelskich Sigillum Meriti Civilis”.

Zdalne obrady radnych w poniedziałek

29 listopada odbędzie się XXXVI sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Radni będą obradować w trybie zdalnym od godziny 12:00.

Znamy laureatów konkursu "Barwy Mojej Ojczyzny"

Ponad 80 uczniów z 30 szkół z terenu powiatu mieleckiego wzięło udział w XI edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki „Barwy Mojej Ojczyzny”.

Ruszyły zmagania finalistów konkursu „Barwy Mojej Ojczyzny”

Wicestarosta mielecki Andrzej Bryła wziął udział w otwarciu XI edycji Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki „Barwy Mojej Ojczyzny” – wydarzenia, którego organizacja corocznie wspierana jest środkami z budżetu powiatu.

Za nami kolejna sesja Rady Powiatu Mieleckiego

XXXV obrady sesji Rady Powiatu Mieleckiego odbyły się w poniedziałek, 25 października, w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu.