Filtruj wiadomości

01.08.2022

Jubileuszowy Memoriał im. A. Weryńskiego

W X Memoriale im. Antoniego Weryńskiego wezmą udział cztery drużyny, a same zmagania odbędą się w dniach 13 i 14 sierpnia w hali Szkoły Podstawowej Nr 7. Wydarzenie objął patronatem starosta mielecki Stanisław Lonczak.

06.07.2022

Rodzinnie na rowerach

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka 2 lipca w Radomyślu Wielkim odbyła się „Rodzinna Przejażdżka Rowerowa”.

XI Mielecki Leśny MiniRajd Rowerowy

W minioną niedzielę przez mieleckie lasy przemknęła grupa rowerzystów, którzy zdecydowali się na udział w XI edycji Mieleckiego Leśnego MiniRajdu Rowerowego.

Mecz "stulatków"

W sobotę 25 czerwca na stadionie LKS Dromader w Chrząstowie odbyła się bardzo ciekawa impreza sportowa pod nazwą "I Mecz Piłkarski "stulatków" Powiatu Mieleckiego". Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

13.06.2022

Młode talenty literackie docenione!

Podsumowano XXII edycję Powiatowego Konkursu pn., „Wydajemy własną książkę” organizowanego pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

W konkursie recytatorskim, który odbył pod koniec maja w I LO im. St. Konarskiego w Mielcu, udział wzięło 9 szkół podstawowych. Konkurs objęty został honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego.

Nasz patronat: tłumy na pokazach konnych

Pod honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka w Żarówce odbyła się 13. edycja Parady Konnej. Głównymi atrakcjami były: pokazy kawaleryjskie, konkursy powożenia zaprzęgami oraz czempionaty hodowlane.

Kto otrzymał statuetki LEONARDO?

Mielczanie odebrali wczoraj (26 maja) nagrody w czterech kategoriach: Mielecki Talent, Nauka, Przedsiębiorstwo i Społeczna Odpowiedzialność. Uroczysta gala przekazania statuetek zainaugurowała 12. edycję Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki.

Nauka i technika bez tajemnic. Zapraszamy na festiwal!

W dniach 26-28 maja odbędzie się XII Mielecki Festiwal Nauki i Techniki. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

Nasz patronat: XIII Parada Konna w Żarówce

Pod naszym honorowym patronatem w niedzielę, 29 maja, odbędzie się trzynasta edycja Parady Konnej w Żarówce. Serdecznie zapraszamy!

10.05.2022

Świetne wyniki młodzieży z powiatu mieleckiego

W Starostwie Powiatowym w Mielcu odbył się dziś „Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej” pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka.

02.05.2022

NASZ PATRONAT I Mielecki Konkurs Piosenki Ludowej

Na Ludowo-Zespołowo to nazwa I Mieleckiego Konkursu Piosenki Ludowej, który odbył się pod Patronatem Honorowym Starosty Powiat Mieleckiego Stanisława Lonczaka.