Filtruj wiadomości

W weekend rusza Shalom Mielec

Stowarzyszenie kulturalne JARTE, wspólnie z kinem "Galaktyka" i domem kultury SCK w Mielcu zapraszają na weekend z kinem izraelskim.

Szachiści zagrają o Puchar Starosty

Po zeszłorocznym udanym debiucie, powracamy z kolejną edycją Mistrzostw Powiatu Mieleckiego w Szachach. Początek rozgrywek już w ten weekend w Przecławiu!

Blisko 300 uczestników wzięło udział w zawodach lekkoatletycznych

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu zainaugurował nowy rok szkolny Powiatowymi Igrzyskami Dzieci w lekkiej atletyce. Wydarzenie objęto honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego.

Młodzi w „Strefie Pomysłodawcy”

Pod patronatem starosty Stanisława Lonczaka w Mielcu przygotowano „Strefę Pomysłodawcy” – wydarzenie dedykowane uczniom szkół średnich, zorganizowane przez Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

Pierwsze miejsca dla Tuszowa Narodowego i Dobrynina

W niedzielę, 18 września, na stadionie sportowym w Grochowem II odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu mieleckiego pod honorowym patronatem starosty Stanisława Lonczaka.

Kolejne zawody już w ten weekend

O godzinie 11:00 w najbliższą niedzielę, 18 września, wystartują XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Mieleckiego.

„Strefa Pomysłodawcy” pod naszym patronatem!

Z myślą o rozpoczynającym się roku szkolnym Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. organizuje dla uczniów szkół średnich "Strefę Pomysłodawcy".

W sobotę odsłonięcie Pomnika Żołnierzy Niezłomnych

Największy w Polsce monument upamiętniający bohaterów podziemia antykomunistycznego zostanie odsłonięty i poświęcony w Mielcu w najbliższą sobotę, 3 września.

18.08.2022

Piotrkowianin wygrywa X Memoriał im. Antoniego Weryńskiego

Kapitalne emocje, kapitalne widowisko – tak w skrócie możemy opisać to, co działo się w finale X Memoriału im. Antoniego Weryńskiego. Wydarzeniu patronował starosta mielecki Stanisław Lonczak.

16.08.2022

Zawody strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka w sobotę, 13 sierpnia, w Mielcu odbyły się Otwarte Zawody Strzeleckie.

16.08.2022

Sokół Malinie zwycięzcą XVIII finału Pucharu Starosty

W niedzielę, 14 sierpnia, na stadionie Sokoła w Maliniu odbył się XVIII finał Pucharu Starosty Powiatu Mieleckiego w Piłce Nożnej.

09.08.2022

Zagrają o Puchar Starosty!

Już w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) na stadionie Sokoła w Maliniu odbędzie się XVIII finał Pucharu Starosty Powiatu Mieleckiego w Piłce Nożnej.