Filtruj wiadomości

20.08.2019

Przed pierwszym dzwonkiem

Reforma szkolnictwa i rekrutacja tzw. podwójnego rocznika w roku szkolnym 2019/20 niesie ze sobą różnego rodzaju wyzwania i problemy zarówno finansowe jak i organizacyjne.

14.08.2019

Ostatnia szansa na zgłoszenie stoiska wystawienniczego

Dziś, 14 sierpnia, mija termin przyjmowania zgłoszeń wystawców na Dożynki Powiatu Mieleckiego. To ostatnia szansa na wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej!

13.08.2019

Przypominamy: w piątek starostwo nieczynne

W piątek, 16 sierpnia, Starostwo Powiatowe w Mielcu będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w poniedziałek w godzinach 07:30-16:30.

12.08.2019

Ostatnie trzy dni zgłoszeń dla dożynkowych wystawców!

Jeszcze 12, 13 i 14 sierpnia przyjmować będziemy zgłoszenia wystawców na Dożynki Powiatu Mieleckiego. Zachęcamy do wypełniania i przesyłania kart zgłoszeniowych.

09.08.2019

System wczesnego ostrzegania - reaktywacja

Mieleckie Starostwo chce powrotu do systemu monitoringu i wczesnego ostrzegania na terenie zlewni rzek przepływających przez teren powiatu.

09.08.2019

Oferta Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej województwa podkarpackiego proponuje udział w zajęciach aktywizacyjnych i poradnictwie grupowym.

08.08.2019

Szkody po burzach

Burze jakie przeszły nad Powiatem Mieleckim 7 sierpnia oraz w nocy z 7 na 8 wyrządziły szereg szkód. Były to głównie powalone drzewa uszkodzone dachy na budynkach mieszkalnych i gospodarczych oraz zalania piwnic.

08.08.2019

Ostatni tydzień zgłoszeń dla dożynkowych wystawców

Jeszcze do czwartku, 14 sierpnia, potrwa nabór wystawców na Dożynki Powiatu Mieleckiego. Zachęcamy do wypełniania i przesyłania kart zgłoszeniowych.

Będzie winda przy Sękowskiego 2B

Mieleckie Starostwo ogłosiło przetarg na budowę windy dla budynku przy ulicy Sekowskiego 2B. Mieszczą się w nim: na parterze Wydział Komunikacji oraz na piętrze Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna.

Trwają zapisy na 3. Bieg Hetmana

Pięciokilometrowa trasa, tor przeszkód i atrakcyjne nagrody. To wszystko czeka na mielczan podczas 3. Biegu Hetmana w niedzielę, 18 sierpnia. Wydarzeniu patronuje Starosta Powiatu Mieleckiego.

05.08.2019

Patronujemy! „Bezpieczne wakacje 2019”

Pod patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka odbędzie się pierwsza edycja akcji edukacyjnej BEZPIECZNE WAKACJE 2019. To wspólna inicjatywa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu i nadleśnictw: Mielec i Tuszyma.

01.08.2019

Mielczanie uczcili pamięć powstańców

Dokładnie 75 lat temu wybuchło Powstanie Warszawskie. Pamięć o jego bohaterach uczczono w Mielcu, przed pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej.