Filtruj wiadomości

04.08.2020

Inwestycje

Powiat przygotowuje się do kolejnego remontu drogi

Zakończyło się postępowanie przetargowe na remont drogi powiatowej Nr 1 172R relacji Rzemień - Dobrynin w km 0+040-2+320 w miejscowości Rzemień. Wkrótce rozpoczną się prace remontowe.

04.08.2020

Powiaty chcą zmian w FDS

Powiaty chcą zmian w zasadach Funduszu Dróg Samorządowych

03.08.2020

Remont zakończony

W Glinach Małych (gm. Borowa) zakończył się remont drogi powiatowej nr 1147R. Korzystający z niej mieszkańcy powiatu cieszą się z wykonanego remontu nawierzchni i nowych poboczy.

29.07.2020

Tak wygląda park sensoryczny [GALERIA ZDJĘĆ]

Oto miejsce dostosowane do wypoczynku i zabawy dla całych rodzin, jak i przestrzeń przyjazna osobom z dysfunkcjami sensorycznymi i motorycznymi. Zobaczcie park sensoryczny na zdjęciach!

28.07.2020

Inwestycje

Park sensoryczny oficjalnie otwarty!

Park sensoryczny powstał w ramach projektu „Przebudowa zdegradowanych obiektów na terenie MOF Mielec w celu nadania im nowych funkcji społecznych”.

22.07.2020

Inwestycje

Od poniedziałku drugi etap prac przy ul. Kilińskiego

Od 27 lipca do 14 sierpnia z ruchu zostanie wyłączone rondo na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego, Staszica i Alei Jana Pawła II oraz odcinek ul. Kilińskiego do ul. Warszawskiej.

16.07.2020

Remont zakończony - droga jak nowa

Kolejna inwestycja drogowa w Powiecie Mieleckim zakończona. Za blisko 2,5 mln PLN został wyremontowany ciąg dróg powiatowych o łącznej długości 7,3 km.

15.07.2020

Przychodnia Nr 5 oddana do użytku

Nowa elewacja, winda, udogodnienia dla niepełnosprawnych i termomodernizacja - zakończył się remont kolejnej mieleckiej placówki zdrowia – Przychodni Nr 5. Teraz budynek przy ul. Tańskiego 5 wygląda jak nowy – na miarę XXI wieku, choć tak (...)

Długo oczekiwany remont

Mieszkańcy Glin Małych już wkrótce doczekają się remontu nawierzchni asfaltowej i poboczy odcinka drogi powiatowej nr 1147R Gliny Wielkie – Gawłuszowice.

Innowacyjny sprzęt trafił do mieleckiego szpitala

Mielecki Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego wzbogacił się o wysoko specjalistyczny sprzęt do diagnostyki molekularnej mikroorganizmów.

Innowacyjny sprzęt trafił do mieleckiego szpitala

09.07.2020

Inwestycje

Jest przetarg na remont drogi w Rzemieniu

Jeszcze w tym roku wyremontowany zostanie ponad dwukilometrowy odcinek drogi powiatowej Nr 1 172R relacji Rzemień – Dobrynin.