Filtruj wiadomości

31 grudnia starostwo czynne do godziny 13:00

Informujemy, że w dniu 31 grudnia (poniedziałek) Starostwo Powiatowe w Mielcu będzie czynne w godzinach 7:30 – 13:00.

Inwestycje

Oddano do użytku nowy most

W Trzcianie zakończono przebudowę mostu na potoku Wiśnia w ciągu drogi powiatowej nr 1 152R Borowa - Czermin - Wola Mielecka - Przecław.

Ogłoszenie

Powiat Mielecki zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi w postaci stwierdzenia zgonu i jego przyczyny oraz wystawienia karty zgonu osobom zmarłym na terenie Powiatu Mieleckiego.

Przegląd inwestycji chodnikowo-drogowych

Maciej Jemioło członek zarządu powiatu mieleckiego oraz Jacek Krzyżewski dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu wizytowali bieżące inwestycje chodnikowo - drogowe na terenie całego powiatu.

Trwa kompleksowy remont Przychodni Nr 4

Mielecka „czwórka” już niebawem stanie się bardziej komfortowa dla swoich pacjentów. W przychodni trwa realizowana przez Powiat Mielecki termomodernizacja i przebudowa o wartości blisko 4,5 miliona złotych.

Będzie boisko wielofunkcyjne przy PZPSW

Władze powiatu zainwestują w sport i rekreację. Już wkrótce powstanie dokumentacja na wykonanie boiska wielofunkcyjnego przy Powiatowym Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych.

Inwestycje

Powiat Mielecki z szansą na dofinansowanie!

Urząd Wojewódzki w Rzeszowie opublikował wstępną listę zadań drogowych zakwalifikowanych do dofinansowania z "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019".

Uwaga! Wydział Komunikacji nieczynny do odwołania [AKTUALIZACJA]

Z powodu awarii zasilania prądu Wydział Komunikacji będzie dziś tj. 14 listopada nieczynny do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

XI Dyktando Niepodległościowe

7 listopada odbyło się XI Dyktando Niepodległościowe pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Powiatu Mieleckiego oraz Prezydenta Miasta Mielca.

05.11.2018

Inwestycje

Kolejne inwestycje wkrótce będą gotowe!

Mieszkańcy powiatu jeszcze w tym miesiącu skorzystają z przebudowanego mostu w Trzcianie oraz nowych odcinków chodnika w Podleszanach.

Mielczanie pobiegną w rocznicę Niepodległej Polski

To kolejna propozycja na obchody 100-lecia niepodległości w Polsce. Pod patronatem starosty Zbigniewa Tymuły odbędzie się Bieg Niepodległościowy.

Uwaga! Akcja szczepienia lisów!

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Zaplanowano ją w dniach 9-18 listopada br.