Filtruj wiadomości

O Unii Europejskiej wiedzą wszystko!

Szymon Piłat, uczeń klasy 2Cg technikum mechatronicznego z mieleckiego „Elektryka”, rywalizował z rzeszowskimi licealistami o awans do etapu centralnego konkursu o Unii Europejskiej.

08.03.2021

Uczniowie II LO powalczą o Puchar Rektora

15 uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu, po całorocznych eliminacjach, zakwalifikowało się do zawodów finałowych konkursu "First Step to Nobel Prize".

08.03.2021

„Dyszką” na trasie uczcili niepodległość

Przeszło 100 biegaczy wzięło udział w niedzielnym Biegu Niepodległości zorganizowanym w Mielcu pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka.

"Są gdzieś okna, które płoną cały czas"

Ruszyła 4. edycja konkursu, którego celem jest uwrażliwianie społeczeństwa na problemy ludzi niepełnosprawnych oraz ich relacje z osobami pełnosprawnymi.

Mielczanie pobiegną w niedzielę, 7 marca

W niedzielę, 7 marca, odbędzie się 3. Bieg Niepodległości – dwukrotnie odkładany w czasie z powodu pandemii koronawirusa.

Co z 3. Biegiem Niepodległości? #NaszPatronat

Na najbliższą niedzielę, 7 marca, przełożony został 3. Bieg Niepodległości w Mielcu. Wcześniejszą organizację imprezy uniemożliwiła pandemia COVID-19.

Laureaci konkursu odebrali nagrody

Starosta mielecki Stanisław Lonczak wziął udział we wręczeniu nagród laureatom konkursu plastycznego pn. „Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej drzewem Europy 2021”.

Konkurs z okazji Święta Poezji

W ramach Światowego Dnia Poezji, który obchodzony jest 21 marca 2021 roku, ZS im. prof. J. Groszkowskiego ogłasza konkurs pn. "Przekład Intersemiotyczny - Ilustracja do ulubionego wiersza".

Znamy laureatów konkursu!

Konkurs plastyczny „Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej drzewem Europy 2021” pod honorowym patronatem starosty mieleckiego został oficjalnie rozstrzygnięty.

Literacko o miłości

Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu zaprasza do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Literackim pod hasłem: "Miłość niejedno ma imię".

Ostrzeżenia

Dziś trudne warunki pogodowe

Ostrzeżenia o intensywnych opadach śniegu, opadach marznących oraz zamieciach śnieżnych wydał dla powiatu mieleckiego IMGW.

Senior aktywny w sieci

O zakupach online, higienie systemów płatniczych i bezpieczeństwie dokumentów mogą przeczytać seniorzy w najnowszym numerze „Aktywnego seniora”.