Życzymy radosnej emerytury!

27.07.2020 Kategoria: Samorząd

Czworo pracowników Starostwa Powiatowego w Mielcu oficjalnie przeszło dziś na emeryturę.

Podziękowania za wieloletnią pracę złożyli na ręce odchodzących urzędników Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak oraz Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Zbigniew Działowski.

- To właśnie wy, w trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej, przyczyniliście się do stworzenia nowego szczebla administracji publicznej, a także zbudowaliście poszczególne wydziały starostwa. W imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego chcemy podziękować więc za lata życia poświęcone pracy na rzecz samorządu oraz cenny wkład wniesiony w rozwój powiatu mieleckiego  - zwracał się do przyszłych emerytów starosta Stanisław Lonczak.

Na rozpoczynający się dziś nowy okres życia przekazał życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha i zdrowia. – Przy sprzyjającym zdrowiu  z pewnością znajdziecie w sobie także pasję  i chęć do realizacji tych zamierzeń, na które dotychczas brakowało Wam czasu – dodał.

Wszyscy odchodzący dziś na emeryturę urzędnicy swoje kariery zawodowe rozpoczęli jeszcze w Urzędzie Rejonowym w Mielcu. Z samorządem związani byli więc przez przeszło 30 lat.