Znamy laureatów "Master of English"

26.04.2023 Kategoria: Patronat

W dniu dzisiejszym odbyła się II Gala Olimpiady Języka Angielskiego "Master of English", organizowanej pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Mieleckiego.

Obecny na gali wicestarosta powiatu mieleckiego Andrzej Bryła docenił bardzo wysoki poziom konkursu oraz pogratulował sukcesów wszystkim wyróżnionym i laureatom.

Wyróżnienie otrzymali:

• Maciej Tyrpa - Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim (opiekun Beata Szpakowska-Machniak)
  • Karol Jasiński - Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu (opiekun: Sławomir Kapinos)
  • Mikołaj Giec - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu (opiekun: Magdalena Surdej)
  • Joanna Dąbrowska - Zespół Szkół Ekonomicznych im. błog. ks. Romana Sitki w Mielcu (opiekun: Beata Surdej)
  • Arkadiusz Kasprzak - Zespół Szkół centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Rzemieniu (opiekun: Anna Kunert)
  • Emilia Mazur - V Liceum Ogólnokształcące w Mielcu (opiekun: Lucyna Przybyło)

Dyplom laureata otrzymali:

• Maksym Kremer - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Mielcu (opiekun: Wioleta Pezda)
  • Wiktoria Siembab - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu (opiekun: Magdalena Oczak)
  • Dominik Godek - Zespół Szkół Technicznych w Mielcu (opiekun: Anna Olechowska)
  • Daniel Kopacz - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu (opiekun: Bożena Kosińska)

Dyplom laureata i tytuł Master of English 2023 otrzymała uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu Julita Mądziel. Jej opiekunem była Renata Dymek.

ar