Zapraszamy na spotkanie Klubu Pacjenta

11.01.2023 Kategoria: Patronat

11 stycznia w godzinach 11:30-13:10 odbędzie się spotkanie Klubu Pacjenta organizowane przez grupę American Heart of Poland wraz z Fundacją Z Sercem do Pacjenta. Wydarzeniu patronuje starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Na spotkanie złożą się trzy wykłady poprowadzone przez specjalistów z Centrum Sercowo-Naczyniowego Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Mielcu. Zostaną poświęcone w szczególności tematyce zawału serca (w tym przyczynom, objawom i leczeniu oraz najważniejszym nawykom życiowym, jakie towarzyszyć powinny pacjentom po przebytym zawale), a także szeroko pojętemu zdrowemu stylowi życia.

Na zainteresowanych dodatkowo czekać będą bezpłatne konsultacje z kardiologiem oraz podstawowe badania: pomiaru ciśnienia i poziomu cukru.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych w Mielcu, przy ul. Skłodowskiej-Curie 4.

Wstęp jest bezpłatny.