Zapraszamy na Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu!

06.12.2023 Kategoria: Informacje

Już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, na mieleckim Rynku odbędzie się kolejna edycja Powiatowego Jarmarku Świątecznego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Bożonarodzeniowy jarmark jest imprezą, która przez lata zdążyła na stałe wpisać się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w Mielcu. Zainteresowanie nią rośnie z roku na rok – o czym świadczy choćby liczba odwiedzających jarmark wystawców.

W tym roku do udziału w jarmarku zgłosiło się łącznie blisko 100 wystawców. Do Mielca przyjadą nie tylko z regionu, ale i najodleglejszych zakątków Polski. Wśród oferowanego przez nich, bogatego asortymentu odwiedzający odnajdą szeroką gamę produktów: od unikalnych, własnoręcznie wykonywanych ozdób choinkowych, aż po tradycyjne przysmaki na wigilijny stół. Wystawcy zgłosili także asortyment w postaci biżuterii, naturalnych kosmetyków, zimowych dodatków modowych, dekoracji wnętrzarskich i zabawek, wśród których odwiedzający z pewnością odnajdą inspiracje na świąteczne prezenty.

Więcej o zgłoszonym asortymencie przeczytacie TUTAJ

Jarmark potrwa w godzinach 12:00-20:00.

Serdecznie zapraszamy!

plakat_ost.png