II Bieg Hetmana. Zachęcamy do zapisów!

19.07.2018 Kategoria: Zaproszenie

Data: 12.08.2018.12.08.2018
Miejsce wydarzenia: Bulwary w Mielcu
Godzina: 18:00 - 20:00
Pięć kilometrów biegu z przeszkodami czeka na śmiałków, którzy zgłoszą swój udział w II Mieleckim Biegu Hetmana. Wydarzeniu patronuje Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

II Bieg Hetmana będzie jednym z wydarzeń Pikniku Militarnego. Podobnie jak rok temu trasa będzie liczyć 5 km i będzie poprowadzona mieleckimi bulwarami. Start biegu nastąpi o godz. 18:00, zakończenie i dekoracja ok. godz. 20:00. Na trasie rozstawione zostanie 5-6 przeszkód do pokonania przez uczestników biegu. Nawrót trasy będzie zlokalizowany 2,5 km od mety, co oznacza, że wszystkie przeszkody należy pokonać dwa razy.

W zawodach mogą uczestniczyć jedynie osoby uprzednio zarejestrowane, które dokonały odpowiedniej opłaty i odebrały pakiet startowy. Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do 9 sierpnia.

Zapisów można dokonywać TUTAJ

Organizatorami biegu są Klub Historyczny Prawda i Pamięć, Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Stowarzyszenie Orzeł Biały - Strzelec. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Posłowie na Sejm RP Wojciech Buczak i Rafał Weber.